Pamela Reif

Pamela Reif je šestadvacetiletá blondýnka z Německa a za poslední roky se jí podařilo vybudovat slušné fitness impérium. Najdete u ní lekce na 5 i 50 minut, takže záleží jen na vás, kolik máte zrovna času a na jakou partii se chcete zaměřit. Na jejím YouTube kanálu najdete vše - cviky na zadeček (na tom od svých počátků hodně zamakala), na břicho, nohy, pilates, ruce nebo jen protažení. Hodně lekcí má i čistě tanečních a vybírat můžete i z lekcí se zátěží. Pokud nemáte činky, vůbec to nevadí. Vždycky vám nabídne domácí alternativu, která se dá místo nich použít.

Zdroj: Youtube

Předem vás ale varujeme, i za 10 minut pod její taktovkou se pěkně zapotíte. Nejvíc člověk nechápe, že zatímco Pamela se u cvičení pořád mile usmívá, vy se v křečích pokoušíte alespoň o jednu další sklapovačku, aby se neřeklo.

Všechny její lekce najdete na YouTube zdarma. Jestli se do toho chcete opřít víc, stáhnout si můžete aplikaci, kde sestavuje nové cvičební plány na každý týden. Najdete zde i plno chutných a opravdu jednoduchých receptů, díky kterým dotáhnete formování postavy k dokonalosti.

Kayla Itsines

Kayla je další světoznámá fitness trenérka, s níž si můžete dát v pohodlí domova do těla. Najdete u ní dokonce i lekce na 2 minuty. A to si vážně i v tom nejnašlapanějším programu najde každý. Narozdíl od Pamely dělá i ve svých desetiminutovkách krátké pauzičky, takže máte příležitost si trochu vydechnout.

Kromě konkrétně zaměřených lekcí si na své sledující připravuje i nejrůznější výzvy, nechybí cvičení pro začátečníky nebo šetrné ke kolenům. Jelikož se poměrně nedávno stala mámou, zařadila do svých programů i poporodní sestavy.

Zdroj: Youtube

Yoga With Adriene

Dřepy a zkracovačky vás neberou a jste spíš na jógu? Pak si oblíbíte Adriene Mishler, kterou sledují například i herečka Katherine Heigl nebo modelka Karlie Kloss. Její hodiny jógy si zamilujete, ať už jste začátečník nebo pokročilý. Na YouTube má téměř 12 milionů sledujících, což je opravdu početná základna fanoušků.

Zdroj: Youtube

Začít s ní můžete třeba jejím třiceti denním programem, kde má každé video v průměru 20 minut. V případě, že chcete její lekce prozatím jen otestovat, vrhněte se na jógu pro začátečníky nebo na zdravé kosti. Pro líné dny má ve sbírce i jógu, když se vám nechce nebo odbourávač stresu.

MadFit

MadFit je holka, jejímž cílem je inspirovat všechny na všech úrovních fitness, aby vstali, začali se hýbat a dosáhli svých cílů. Na první pohled je vidět, že cvičení je její vášeň a životní motor. Sama tak nejlépe ví, jak vás přimět s ní spolupracovat.

Všechna cvičení jsou krásně uzpůsobená na domácí prostředí a vybírat můžete z různých obtížností a délek. Fanynky TikToku určitě nadchne její taneční workout poskládaný z hitovek této sociální sítě. Maddie Lymburner je totiž bývalá závodní tanečnice. Stejně tak si můžete stáhnout její aplikaci, kterou spustila před půl rokem a je kromě cvičebních plánů plná zdravých receptů.

Zdroj: Youtube

Daisy Keech

Daisy Keech tak sice na první pohled nevypadá, ale je to holka, co miluje přírodu a zvířata. Proto se tyhle dvě věci prolínají napříč jejími workouty. Všechny se samozřejmě dají cvičit i doma, ale jestli máte tu možnost, proč také nespojit procházku po lese se sedmiminutovkou pro štíhlejší nohy? Nechybí ani časomíra, krátké pauzy mezi jednotlivými cviky a náhled toho, co vás čeká jako další.

Zdroj: Youtube

Pokud by vás zajímalo i víc z Daisyna soukromí, můžete se s ní formou vlogů vydat na nákup potravin. Poslechnout si její zkušenosti o boji s akné nebo se inspirovat některým z jednoduchých účesů.

Chloe Ting

Popularita Chloe Ting explodovala před třemi lety, když její následovníci, kterých má aktuálně více než 24 milionů, začali na sociálních sítích zveřejňovat výsledky dvoutýdenní výzvy Shred. Tahle drobná asiatka se možná nezdá, ale není to žádná křehká dívenka. Její výsledky mluví za vše. Kromě bezplatných cvičebních videí poskytuje i zdravotní tipy, strukturované postupy nebo recepty. Takže co, zapojíte se teď do Chloeiny legendární výzvy i vy?

Zdroj: Youtube

Zdroj: iGlanc.cz, YouTube, Instagram

Související články