Pražské Havlíčkovy sady se první květnový den zahalily do růžové a uvítaly jarně naladěné návštěvníky. Ti si mimochodem mohli užít zajímavé workshopy pod záštitou titulů z portfolia vydavatelství VLM.

Zdroj: Youtube

U stánků časopisu Kondice jste se mohli poradit s nutriční specialistkou, Martinou Chýňavovou, která je zároveň redaktorkou časopisu Kondice, jak správně a zdravě zhubnout. U stanu Kreativu zase předváděla Jitka Zajíčková, jak správně vytvořit akvarel, u iGlanc spotu vám ve vztazích a lásce k sobě samým poradila autorka seberozvojových knih a programů, zakladatelka školy koučingu a Life Academy, Lucie Königová se svými koučkami.

V našem videu koučku Lucii na hlavním pódiu zpovídali moderátoři televize CNN Prima News Eva Hecko Perkausová a Roman Šebrle.

Zdroj: Youtube

Nechyběl ani velkolepý křest nového webu iGlanc.cz. Přípitku se chopila modelka Natálka Jirásková a šéfredaktorka časopisu Glanc a iGlanc Jana Marečková a šéfeditorka iGlanc.cz Tereza Janatová.

"Doufám, že bude čtenářky bavit stejně jako nás," popřála webu Jana. A Tereza lákala na nespočet rubrik určených především pro ženy: "Jsou tam kosmetické tipy, jak pečovat o pleť a vlasy, ale jsou tam také cestovatelské tipy. Pokud máte rádi jídlo, jsou tam i články z časopisu Gurmet, mezi kterými jsou i tipy od Lukáše Hejlíka."

Zdroj: Youtube

Pak už následovala módní přehlídka. Návrhářka Debbie Brown na modelkách předvedla poslední kolekci inspirovanou barokem a mohli jste si také nechat podepsat fotku od herců z primáckého seriálu Zoo.

Ani milovnice kosmetiky nebyly ošizeny a přišly si na své. Spolumajitelka Dermacolu Věra Komárová společně s tváří značky, Ivou Kubelkovou, představila novou kolekci, která je inspirována růžemi. Fanynky si pak odnesly spoustu hezkých dárků.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články