Růžová barva, všude lístky růží a květinová výzdoba. Dermacol pro své klientky ve velkém stylu představil novou kolekci kosmetiky, která se inspirovala nejoblíbenější kytkou. Když si k této řadě přičichnete, ucítíte vůni této podmanivé květiny.

Zdroj: Youtube

"Celá řada Imperial Rose je inspirována ženskostí. Každá zralá žena miluje růže a poprvé tu růži nepředstavujeme v pleťové nebo tělové kosmetice, ale v dekorativní. Máme tu řasenku, která má v sobě příměs z růžové vody, nebo rtěnky, které voní po růžovém dřevě. Máme tady lesky, které jsou z růžového oleje," rozpovídala se spolumajitelka Dermacolu Věra Komárová.

Dekorativní kolekce se připravovala celý rok a její křest byl vybrán na dobu, kdy zakladatelka této české značky Olga Knoblochová oslavila 90. narozeniny. Jen kvůli zdraví se nemohla na slavnostní akci dostavit.

I milovníci zvířat a přírody si přijdou na své. "Samozřejmě výrobky nejsou testované na zvířatech," zdůraznila podnikatelka, která nové výrobky zkouší i na sobě nebo se radí se svými dcerami.

Zdroj: iGlanc.cz