První polibek je něco, co se vám otiskne do paměti. Je to první krůček na dlouhé cestě milostným životem. Přiznejte se, kdo si ho dávno předtím představoval a třeba i potají v pokojíčku trénoval? Nejste v tom sami, i slavní byli dříve jen obyčejní kluci a holky, plni očekávání. A takhle to dopadlo.

Selena Gomez

Selena Gomez je ztělesněním teenagerovské romantiky. Na jejím prvním polibku ale nic romantického nebylo, proběhl totiž před kamerou při natáčení seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Takže nejen, že si nemohla vybrat s kým to bude, ještě tento milník ve dvanácti letech sdílela s celým světem. Zavřela oči a samou nervozitou rty Dylana Sprouse skoro minula. Ale vzpomíná na ten okamžik s láskou.

Zdroj: Youtube

Nick Jonas

O Nickovi Jonasovi ze skupiny Jonas Brothers jistě snila řada dívek. Jak by se asi tvářily, kdyby se ocitly na místě Miley Cyrus. Ano, to s ní se poprvé líbal. Před restaurací California Pizza Kitchen v Hollywoodu, a zrovna měl pizzu s cibulí. Podle Nicka na tohle zpěvačka určitě zapomenout nemohla, protože jeho silný dech jí to nedovolil.

Kate Beckinsale

„Bylo to tak bezútěšné, divím se, že jsem pak ještě kdy někoho políbila. Všichni kolem mě se už líbali, takže jsem musela konečně taky,” hovoří o své první puse herečka Kate Beckinsale. Stalo se to na večírku, ona Angličanka, on Američan. Ona vegetariánka a on očividně milovník masa, protože těsně předtím snědl masovou pizzu. Byl to traumatický zážitek se slinami s kousky klobás.

Rihanna

Ani sexy diva Rihanna na své poprvé nevzpomíná s láskou. Bylo to na střední škole a dotyčný prý očividně vůbec nevěděl, co dělá. Zpěvačka zážitek doslova popisuje, jako že jí do pusy hodil úplně všechny své slinné žlázy. No fuj.

Halle Berry

Herečka Halle Berry vzala přípravu opravdu z gruntu. Měla sice přítele, ale nechtěla se ztrapnit. Tudíž požádala svoji nejlepší kamarádku, aby s ní natrénovala francouzák. Nakonec si prý v ústech rejdily dobrých třicet minut. Ale přineslo to své ovoce. Druhý den Halle šla a odhodlaně svému příteli předala vše, co se naučila.

Jacob Elordi

Jacob Elordi je australský dvoumetrový krasavec, který zatím proslul hlavně rolí v trilogii Stánek s polibky. No pro líbání má očividně slabost. O první puse totiž hovoří jako o jednom z nejromantičtějších zážitků v životě. S dívkou jménem Ruby se potkali na vlakovém nádraží v Melbourne ve 4:20 přesně. Šlo o rande, kde se měli sejít a políbit. A vyšlo to.

Brad Pitt

Taktéž na Brada Pitta jeho první pusa zapůsobila tak, že si dodnes její jméno živě pamatuje. „Jmenovala se Lisa. Byla u nich v garáži, jen ulici od nás. Pak jsem utíkal domů, protože jsem byl dost vzrušený. Děti kolem mě už to měly za sebou a já z toho očekávání byl dost nervózní.” A jak asi Lisa vzpomíná na to, že byla Bradova první? Kdyby jen tehdy tušila, že po něm budou o pár let později toužit ženy po celém světě.

Emily Blunt

Vzpomínáte si na hru flaška? Na oslavě svých 13. narozenin ji hrála i herečka Emily Blunt. Osudí padlo na pěkného mladíka, jenže… do polibku hodně intenzivně zapojil jazyk, takže nic co by si chtěla zopakovat. A nikdy už prý nezapomene na to, jak si potom nenápadně z okolí úst utírala sliny.

Jennifer Garner

První polibek Jennifer Garner nechtěl zůstat jen u líbání. Herečka ale onoho aktivního mladíka včas zastavila a pokračovat odmítla. Druhý den se s ní rozešel, údajně proto, že je prudérní. Jennifer si z toho samozřejmě nic nedělá a je na sebe dodnes pyšná.

Dakota Fanning

V romantické komedii Holka na roztrhání hrála Dakota Fanning mladou Reese Witherspoon a to byl její první polibek. Jí bylo sedm, jemu deset a oba byli vážně nervózní. Líbali se i mezi jednotlivými záběry, ale herečka se prý nenápadně odvracela, aby neviděl, že si utírá pusu.

Zdroj: Youtube

Její skutečný první polibek se odehrál až za dalších sedm let, když Dakotě bylo čtrnáct. Koupal se u nich doma v bazénu a ona mu doběhla dovnitř pro dárek. Když se vrátila, otočil si kšiltovku a pak to přišlo. Opravdová první pusa. Z celého zážitku byla hodně nervózní a byla přesvědčená, že všichni dospěláci zaručeně musí poznat, co právě teď venku na zahradě dělala.

Leonardo DiCaprio

Svůdník a věčný mládenec Leonardo DiCaprio popisuje první líbání jako nejnechutnější věc ve svém životě. „Ta holka mi do pusy překlopila asi tak půl kila slin, a když jsem odcházel, musel jsem to všechno vyplivnout. Bylo to příšerné.” Naštěstí se přes to nakonec přenesl jako my všichni. Ale třeba je to důvod, proč si vybírá stále mladší a mladší partnerky. Možná se je jen snaží učit správně líbat, aby už žádný jiný kluk na světě nemusel prožít takové trauma jako on.

zdroj: iGlanc.cz, People, US Magazine

Související články