BERAN (21.3. –20. 4.)

Příbuzný nebo kamarád se s vámi bude chtít radit o majetkových či finančních věcech. Zjevně vás považuje za experta, což vám polichotí. Pokusíte se jeho důvěru nezklamat, připomeňte mu však, že se v dané oblasti sice orientujete, ale nevíte zdaleka vše. Přece si nevezmete na zodpovědnost, že se rozhodne nesprávně…

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Ve všem, co podniknete, se snažte vyvarovat krajních řešení. Zlatá střední cesta vám sice bývá protivná a na kompromisech nevidíte nic zajímavého, ovšem tentokrát vás spolehlivě dovedou k cíli. Právě díky několika ústupkům a nenápadným krokům vpřed se vyhnete vztahovým potížím.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Vytušíte, že dotyčný je fyzicky s vámi, ale v myšlenkách se toulá bůhví kde. Než se ohradíte, zamyslete se nad tím, zda si vzájemné city či profesní sladěnost jen nenamlouváte. Napoví vám i okolnosti, které vás svedly dohromady a kvůli nimž jste usoudili, že patříte k sobě.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Vaše přání se splní a neustále budete mít kolem sebe ty, které máte nejraději. Občas si ale řeknete, že by chvilka samoty neškodila. Jakmile se tak stane a druzí si půjdou po svých, znervózníte a zase je začnete pod různými záminkami svolávat dohromady. A tak to půjde pořád dokola.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Na rozpustilého jedince zkuste být přísnější. Jen tak si konečně vezme vaše slova k srdci. Prozatím spoléhá na to, že se na něho nedokážete dlouho zlobit. V situaci, kdy nepůjde o nic vážného, mu můžete předvést, že se umíte zatvrdit natolik, že vás neobměkčí ani „psím pohledem“.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Máte předpoklady k tomu, abyste vymysleli způsob, jak vylepšíte vztahy na pracovišti i v rodině. V zájmu dobré věci ustavičně zdůrazňujte, co navrhované změny přinesou konkrétně. Právě váš vstřícný postoj ostatní ovlivní nejvíc a konečně se přestanou dohadovat kvůli hloupostem.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Kolegové ani blízcí se s vámi nenudí. Jakmile vám libovolný úkol či projekt připadá snadný, vymyslíte či uděláte nějaké „vylepšení“, a tím vše zkomplikujete. Obyčejně i tak dosáhnete skvělých výsledků, jenže se docela klidně může stát, že se do spolupráce s vámi už nikdo nepohrne…

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Partner nebo kolega vám taktně naznačí, že moc mluvíte. Kdyby ale komunikace zůstala na něm, tak se pozdravíte a poté nastane ticho. Příčinou není, že si nemáte co říct, jen se zabýváte odlišnými věcmi. Navíc on uvažuje mlčky, kdežto vy svoje postřehy potřebujete probírat nahlas.

STŘELEC (23. 11.– 21. 12.)

Budete mít víc štěstí než rozumu. Z drobných nehod, které zaviní vaše tvrdohlavost, akčnost či zbrklost, vyváznete bez úhony. Pro ostatní, kteří se vám připletou do cesty, to však neplatí. Připravíte jim krušné chvilky, ovšem k vaší cti slouží, že jim vždy přispěcháte na pomoc.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Reakce milovaného člověka vás zaskočí, přestože si myslíte, že ho máte dokonale přečteného. Když budete přesvědčení, že vaše činy přejde bez povšimnutí nebo se zdrží komentářů, bude oheň na střeše. A naopak, jakmile byste si vsadili na to, že bude proti, málem vám zatleská.

VODNÁŘ (21. 1.–19. 2.)

I na prosté otázky budete marně hledat odpovědi. Než si blízký pomyslí, že před ním něco tajíte, rovnou přiznejte, že máte plnou hlavu jiných starostí a pár věcí si potřebujete srovnat. Není ostuda ani to, když připustíte, že vás k danému tématu zrovna nic originálního nenapadá.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

City si nedají poroučet, ale svoje rozhodnutí stejně ještě zvažte a nadšení spíš kroťte. Pokud dotyčný prozatím nemá dořešený minulý vztah, ptejte se aspoň v duchu proč. Nabízí se i možnost, že si nechce komplikovat život. Nic to však nemění na tom, že je vám spolu dobře.

Vyšlo ve Story 3. 4. 2023.