Scenáristé a režiséři filmů nám ve svých dílech podsouvají tak lákavé sexuální scény, že je chceme vyzkoušet. Ovšem mezi imaginárním světem a realitou je veliký rozdíl. Filmová milostná scéna se točí na etapy, několikrát, hercům terén připraví štáb, a navíc nejsou opilí láskou, ale řízeni režisérem. Skutečné páry se tak při jejich napodobování mohou dočkat zklamání a někdy i nepříjemných dozvuků svého experimentování.

OPOJNÁ RYCHLOST

Kabriolet se řítí krajinou, vlasy vlají a sexuální apetit se probouzí. Romantika jak vystřižená z hollywoodského filmu! Když není k dispozici kabrio, stačí otevřít okénka. Pár se drží za ruce, pak po sobě začne šátrat, muž vezme do ruky ňadro své partnerky, ta se zavlní a kalhotky padají na zem…

Ovšem řídit jednou rukou a druhou se pokoušet přivést ženu k orgasmu není snadné. Ještě riskantnější je točit volantem a mít při tom partnerčinu hlavu v klíně. Ve filmu to vypadá efektně, ovšem raději to nezkoušejte. Naše dálnice se k tomu nehodí a venkovské silničky, které jsou samá zatáčka, už vůbec ne. Pravda, kvůli sexu v autě můžete zajet mezi pole nebo do lesa, ale pokud byste do toho chtěli jít naplno, pamatujte, že na rozdíl od amerických korábů není na tuhle kratochvíli většina vozů, které u nás jezdí, stavěná.

Místa je na sex v autě opravdu málo, i když víc než na toaletě v letadle… Tam se taky odehrává pár filmových sexuálních scén, ale dost dobře nechápeme proč. Technicky to samozřejmě jde, i když už jen nasoukání se do kabinky velikosti malé skříně vyžaduje jisté akrobatické schopnosti. Ale co to prostředí? Tohle nepřehluší ani pro někoho vzrušující fakt, že se stroj, ve kterém se rozvášněný páreček právě nachází, řítí rychlostí kolem 800 km/h…

LOUKA NENÍ POSTEL…

K dovádění láká i krásná louka. Její plus je, že při dostatečné výši vegetace na ní nebudete ze země vidět, tráva kolem vás bude šumět, květiny vonět… Jenže i když budete na mezi jenom posedávat a třeba se u toho držet romanticky za ruce, hrozí vám nějaké to žihadlo, klíště, útok mravenců a třeba i senná rýma. A pokud se na sebe na louce rovnou vrhnete, s jistotou si nejmíň jeden z vás odře a popíchá záda, zdeformuje kolena a lokty, a to ještě budete mít štěstí, když mezi stvoly nebude kámen nebo kamínek - i ten stačí k pořádné modřině.

Milování v přírodě je vůbec záludné. Jedno z nejromantičtějších se zdá být na pláži. Všude kolem písek, příboj šumí, slunce zapadá… Jenže drobounká zrníčka písku zalezou všude, a pokud budete řádit jak utržení ze řetězu, budete je dostávat z nejrůznějších míst, třeba z nosu a pupíku.

VODNÍ HRÁTKY

A když už jsme na pláži, co kdybychom si zašpásovali rovnou v moři? Vypadá to tak krásně! Jakmile nedojde přímo na akci, pak dovádějte, jak vám libo, ale provést ve vlnách samotný pohlavní akt umějí opravdu jen ti nejzdatnější.

Slaná voda sice nadlehčuje, ovšem vlny s vámi házejí sem a tam. A když už vám nepodrážejí nohy, tak vám chodidla na písku ujíždějí, tedy pokud pod nimi máte písek, a ne skálu či kameny, o která si rozedřete chodidla.

Jestli opravdu tolik toužíte po spojení pod hladinou, dopřejte si ho raději v bazénu. Nedoporučujeme přitom nahrazovat ho klasickou vanou, ve které to klouže, a ještě je pro dva prťavá. Kapitola sama pro sebe je sprcha.

Vzrušující doteky pod ní se ještě dají, ovšem jen když loktem neposunete pákovou baterii a nevyřítí se na vás vařící (respektive ledová) voda. A opravdový sex ve sprše? Chcete-li případné ujetí nohou přežít bez následků, maximálně se při něm chraňte – od kondomu přes chrániče kolen a loktů až po helmu.

Zdroj: časopis Glanc, autorský text

Související články