Dobře naladěni

Z vědeckého hlediska afrodiziaka žádné kouzelné látky vylepšující sex nejspíše vůbec neobsahují. Jde spíše o to, že dokážou působit kladně psychologicky. Věříme-li v jejich pozitivní schopnosti, chemická reakce v mozku vyvolá opravdové citové vzrušení.

Med vedle toho, že může působit jako afrodiziakum, reálně obsahuje řadu minerálů a stopových prvků, detoxikuje organismus, zlepšuje fungování orgánů (včetně pohlavních) a tělo zkrátka celkově dostává do pohody. Což se před i během vášnivé noci v posteli rozhodně hodí.

Včelí med také podporuje správnou funkci prostaty, která je důležitá pro mužskou vitalitu. Podobně jako čokoláda dokáže snížit stres a podrážděnosti, uklidnit a podpořit pocity radosti. „Med také pozitivně působí na naše sebevědomí, takže funguje jako vzpruha,“ dodává Alena Kölblová, vystudovaná včelařka.

Bór ocení pánové

Med také zvyšuje chuť na milování, to tvrdí především východní filozofie. Obzvláště med vyrobený z určitých afrodiziakálních květů prý dokáže divy. Avšak i tradiční včelí med vás do dospěláckých hrátek pěkně popostrčí. „Med totiž představuje bohatý zdroj energie,“ říká Kölblová. A energii pro kvalitní výkon v posteli jistě potřebujeme. Obsahuje i bór, který ocení pánové, večer budou pevní v kramflecích.

Med jako erotická pomůcka

Je slaďoučký, je lepkavý, hydratuje, pečuje o pokožku a dobře se roztírá. To všechno med předurčuje k použití přímo během erotických hrátek. Pro dosažení co největšího požitku postupujeme podle následujícího návodu:

  1.  Hnízdečko lásky upravíme starým prostěradlem či speciálním omyvatelným přehozem, aby nedošlo ke znečištění povlečení.
  2. Med povolíme, nejlépe ve vodní lázni.
  3. Ztekucený med naneseme na partnerovu pokožku. Zaměříme se na citlivé (erotogenní) zóny jako rty, krk, bradavky nebo… fantazii se meze nekladou.
  4. Užijeme si rozkoše při čištění partnerova těla a všem dalším, co následuje.
  5. Po dosažení báječného vrcholu se společně osprchujeme teplou vodou.

Kam med rozhodně nepatří

Cukry obsažené v medu nekamarádí s přirozeným vaginálním prostředím. Můžou narušit jeho správné pH a zavinit kvasinkovou infekci. Med zkrátka na dámské intimní partie nepatří!

Na závěr je dobré si připomenout, že med nám sice může pomoci častěji prožít krásné chvíle, ale nikoliv vyřešit trable s láskou, vztahem, manželstvím. Tam si každý musíme poradit sami. A druhý důležitý fakt, povedený sex vyplývá i z celkového kvalitního stravování, k němu nám vedle medu pomáhá celá řada dalších surovin a potravin. Zdravý životní styl prostě znamená základ, abychom se udržovali fit ve všech směrech.

Zdroj: iGlanc.cz, Včelařství Domovina

Související články