Pitný režim

Jaký je trik úžasné Jennifer Lopez? Voda. Obyčejná voda. Doporučuje vypít alespoň sedm velkých sklenic denně. Tělo se díky vodě lépe zbavuje toxinů a odpadního materiálu. Před každým velkým výkonem si na pitném režimu dává obzvlášť záležet.

Rostlinná strava

Mnoho slavných si veganství pochvaluje a jako hlavní bonusy vyzdvihují úbytek váhy a větší příval energie. Zpěvačka Ariana Grande začala s rostlinnou stravou před deseti lety, a tehdy pár kilo přirozeně zhubla. Popová královna Beyoncé měla jídelníček také dlouho bez obsahu živočišných produktů a po porodu dvojčat se díky tomu dostala zpátky do formy před vystoupením na festivalu Coachella. Dnes už tedy není stoprocentní a zařadila do jídelníčku například ryby.

Zdroj: Youtube

Přerušovaný půst

Neustálé uzobávání a uždibování vás do plavek nevyrýsuje, ale přebytečných kil, i tohoto zlozvyku, vás dokáže zbavit přerušovaný půst. Nedá na něj dopustit například herečka Vanessa Hudgens nebo podnikatelka Kourtney Kardashian. Na svých webovkách dokonce uvádí přesnější postupy. K potlačení chutí mezi jídly doporučuje zelený čaj nebo vodu s jablečným octem.

Buďte v pohybu

O modelkách často čteme, že klidně tři hodiny denně cvičí. Pro normální ženy je tohle naprosto nemyslitelné řešení a ani to po vás nikdo nechce. Stačí, když budete během dne co nejvíc aktivní. Pěšky do práce nebo domácí práce také umí pálit kalorie. O víkendu si dopřejte výlet nebo procházku do nejbližšího parku. Nebo si pusťte oblíbené písničky a tančete, přesně jak doporučuje herečka Kate Hudson.

Nesoustřeďte se jenom na hubnutí

Zní to jako paradox, ale občas, když se na hubnutí soustředíte až příliš urputně, váha nejde dolů. Jezte chutně a hýbejte se pro radost, ona ta kila začnou padat, když se budete cítit dobře. Vnitřní pohodu doporučuje zpěvačka Demi Lovato. Prý teprve až ve chvíli, kdy přestala počítat kalorie, přehánět to s očistami a cvičit v normální míře, začala náhodou hubnout.

Cílem zpěvačky Adele také původně nebylo shodit po rozvodu 45 kilo, odjakživa totiž měla s hubnutím problém, ale stalo se a cítí se skvěle. Pracovala totiž na sobě, ne na velikosti XS.

Ve dvou se to lépe táhne

Vaše motivace ke cvičení bude větší, když v tom pojede některá z kamarádek s vámi. Ani se nemusí zaměřovat na přesně ty stejné partie, úplně postačí, když se navzájem podržíte a uvidíte, že vás ty lekce v gymu budou i víc bavit. Počítají se i vaše děti, které tak motivujete ke zdravému pohybu. Vezměte si příklad třeba s herečky Kate Upton.

Omezte alkohol

Občas je sklenička vína po práci naprostá nezbytnost, ale pokud to s hubnutím myslíte vážně, odstavte alkohol ze svého života. Trenér celebrit Harley Pasternak, který má pod křídly hvězdy jako Lady Gaga, Megan Fox nebo Ariana Grande, tvrdí, že když pijete, alkohol se rozkládá na acetát a ten vaše tělo spaluje jako první zdroj energie. Před jakýmkoliv jiným zdrojem kalorií nebo uloženým tukem. Navíc má alkohol sám o sobě hodně kalorií, takže se s hubnutím do plavek absolutně neslučuje.

Zdroj: iGlanc.cz, Eat This, Marca

Související články