Eví, jaký vztah máš k jídlu? Držíš dietu, nebo si dopřeješ, co chceš?

Nechci tím nikoho naštvat, ale vždycky jsem jedla, co jsem chtěla. Diety jsem žádné nedržela. Jsem velký milovník jídla a labužník, který spořádá cokoliv. Lidi, co mě znají, ví, že to tak je a vždy říkají, že to ještě k tomu všemu sním rychle. Opravdu jídlo miluji.

Zdroj: VLM

Máš oblíbenou kuchyni, na kterou nedáš dopustit?

Mám velmi ráda italskou kuchyni, jsem těstovinová a pizzu mám taky ráda. Ale mám ráda i asijskou, protože miluji pikantní jidla, takže mísím tyto dva styly.

Ty stále kojíš, takže bys pikantní moc neměla, že?

Občas trošku zhřeším. U prvního dítěte si říkáte, že to musíte dodržovat a nejíte pikantní jídla. Ono se říká, že by se měly omezovat i mléčné výrobky a podobně. Ale s druhým dítětem to trošku zkusíte, pak přidáte a zjistíte, že to vliv nemá. Pokud tomu děťátku nic není, tak si to občas můžete dopřát. Neříkám, že každý den, ale když si dáte trošku pikantní jídlo, ničeho se nedopustíte.

Musela sis dát po druhém porodu, který byl krátce po tom prvním, nějaký detox?

Žádný detox, protože nevím, jestli to má efekt a jaký. Nikdy jsem neměla žádné detoxy. Jsem za to, že se tělo zregeneruje samo a netlačím na pilu. Možná jíst pestřejší a zdravější stravu, to tělo se dá pak rychleji do původního stavu.

Pojedete s dětmi na dovolenou někam dál než jen po Čechách?

Chtěla bych s nimi jet k moři, protože oba mají problémy s pletí. Trpí na ekzémy, pořád z toho ještě nevyrostli. Moře jim pomůže.

Co ještě používáš na dětský ekzém?

Jsem zrovna jedna z maminek, která se často inspiruje v diskuzích na internetu, takže tam sama čerpám inspiraci. Ale zkoušíme toho mnoho, nejenom krémy. Vyzkoušeli jsme různé značky, ale i koupele. Aktuálně zkoušíme ovesnou koupel a ta hodně pomáhá. Tu bych doporučila. Ale je to individuální, každému miminku může pomoct něco jiného.

Máš tip, jak cestovat s dětmi, aby vše proběhlo v klidu?

Zatím jsme cestovali jen s Kiliánem a byl strašně hodný cestovatel. Bála jsem se, abychom nebyli v letadle pasažéři, kteří mají náročné a řvoucí miminko obtěžující okolí. Ale byl skvělý. S jedním můžu doporučit, že to jde, ale se dvěma kluky ještě nevím. Hrozně se toho bojím.

Připravovala sis něco speciálního, čím dítě zabavit?

Měla jsem ho v náruči a chodila mezi lidmi, protože je hrozně zvědavý, kouká, vnímá. Za námi seděl pán, který měl výrazné hodinky, a syn koukal skoro celý let po těch hodinkách. Byl to jeden z aspektů, proč byl hodný. Ale se dvěma dětmi nevím, jak to bude. Manžel mi vždycky s Kiliánem pomáhal, ale jak to bude teď v letadle? To asi budeme muset mít každý jednoho a doufat, že budou hodní.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články