Aneta Krejčíková, kterou vídáme v Ulici už od jejích 15 let, patří k našim nejsvůdnějším herečkám. Pyšní se plným dekoltem, figuru měla vždy pěkně štíhlou. Jako maminka dvou dětí však ví, jaké to je, potýkat se s kily nabranými během těhotenství. Před tím prvním Aneta prý zhubla, držela dietu podle Antonie Mačingové, jež tkví v sestavení speciálního jídelníčku na tělo. Jde tak trochu i o detoxikační program. Nastartovaný metabolismus sice představoval nějaký základ pro shazování kil, výzva však nastala až po porodech.

Hubnutí s kašemi a koktejly

Herečka prozradila, že zafungovalo tělo, jak to zná spousta maminek. Po kojení začala ručička váhy ukazovat nižší čísla, Aneta si ale také začala pomáhat různými dietami. Jednou z nich bylo hubnutí s pomocí koktejlů a různých kaší, na které sází spousta celebrit. „Nutno dodat, že to není pro každého a taky, že když to vydržíte tři dny a pak sklouznete ke špatným stravovacím návykům, tak je to samozřejmě k ničemu,“ prozradila Aneta tajemství své linie na Instagramu. „Stačí chtít, tím vzniká pevná vůle,“ doporučila herečka.

Aneta ví, že tělo se jí za dřinu odmění

Půvabná herečka prozradila, že onu dietu ani nedržela extra dlouho. Jak však doporučila, člověk se nemůže vrátit do starých kolejí, kdy neřízeně jí. Zkrátka si hlídá jídelníček a tělo ji pak nebude trestat faldíky, tuky a kily navíc.

Na zpevnění těla zabírají masáže

Jedna věc je shození kil, druhá však případná povolená kůže po zhubnutí. Na to šla Aneta chytře. Prozradila, že nedá dopustit na bukální a liftingové masáže obličeje, a tak se rozhodla dopřát i tělu hnětení svalů a prokrvení. Maderoterapie nebo přímo madero-lymfo terapie je skvělá, protože při této proceduře vám masírují i problematické části těla speciální dřevěné válečky s výstupky, čímž se prokrvuje pleť. Navíc se aktivuje lymfatický systém a tělo tak snadněji odbourává tuky. Po masáži je kůže krásně hebká.

U lymfomasáže se navíc využívá podtlakových zvonů, kdy se působí na zbytnělé tuky, jichž se nezbavíte ani sebetvrdším cvičením. Právě tyto mršky vytváří v podkoží hrbolky, které se projevují podobou pomerančové kůže, tedy celulitidou. Vaše tělo se zpevní a vnitřní systém krásně vyčistí. „Samozřejmě nás to nespasí. Když budeme dál večeřet každý den sedmičku vína a pytel chipsů, tak je to k ničemu,“ řekla herečka s tím, že doporučuje absolvovat prvních pět návštěv dvakrát týdně. Tak co, jdete do plavek s Anetou?

Související články