Zkoušela jste někdy se svým partnerem sex ve vaně či ve sprše? Pak jste si z něj dost pravděpodobně odnesla zcela jiný zážitek, než jak nám předkládá Hollywood. Továrna na sny. Ono to milování ve vodě je vlastně taky tak trošku jenom sen, který ve vašich představách vypadá dobře. Ve skutečnosti se nedobrovolně stáváte hrdinkou vlastní parodie. Je toho totiž hodně, co nám filmy o milostném dobrodružství v koupelně neřekly!

Teplota vody

Začátky vztahu bývají takové jako: Jdeme se osprchovat spolu a vzájemně se namydlíme. Když opadne počáteční nadšení, už k takovým situacím dochází spíš ojediněle, podobně jako k zatmění Slunce. Hlavně když spolu už nějaký čas bydlíte, stává se koupelna útočištěm, kam si od toho druhého chodíte spíš odpočinout a objevíte novou dovednost: Zvládnete se namydlit i sama!

Od společného koupání ale dvojice upustí obvykle z dalších dvou důvodů. První, nemůžete se shodnout na teplotě vody. Jeden chce horkou, druhý vlažnou. A zadruhé proto, že je tam prostě těsno. Najednou to není tak pohodlné, je to vlastně dost nepříjemné. Šťoucháte do sebe lokty a koleny, a kdo by v takové chvíli myslel na romantiku, zatímco bojuje o sprchovou hlavici.

Au au, dře to

V koupelně toho klouže hodně, od kachliček po mýdlo, ale jako na potvoru neklouže to, co k úspěšnému aktu lásky potřebujete. Voda je mokrá, ale jako lubrikant nefunguje. Takže to spíš dře a drhne. Odřeniny a marné pokusy převažují nad vášnivou erotikou, což mimochodem platí i ve vířivkách, kde si dvojice rovněž rády představují dobrodružství. Pokud se chcete tomuhle neštěstí vyhnout, nezbývá než mít po ruce takový lubrikační gel, který ani pobyt ve vodě nespláchne do odpadu, stejně jako v opačném případě všechny vaše naděje. Jen buďte ve střehu, silikonové lubrikanty mohou na dlaždicích či vaně zvýšit riziko uklouznutí, tak ať nemusíte místo boha volat SOS.

Atmosféra, to se dá dohnat

Té se lze po vzoru filmů docela dobře přiblížit, ale musíte se připravit předem. Ve skutečnosti vám totiž po koupelně nikdo ledabyle okvětní plátky růží nerozhází, ledaže by to připravil partner jako překvapení. Ale uklidit to stejně nejspíš budete muset vy, protože on po aktu bude považovat svou část práce za splněnou.

Jestli si to chcete udělat jó hezké, zapalte svíčky a pusťte hudbu. Jen u toho dodržte základní bezpečnostní zásady a dávejte pozor na svíčky položené na okraji vany. Ať do nich omylem nehodíte vlasy.

Dělám pohyby, rukama nohama

Jestli si teď pobrukujete písničku od kapely Lucie a představujete si, jak to ve vaně rozpálíte, vraťte se ještě chvilku zpátky na zem. Pokud jde o sex ve vaně, seznam vhodných a lidsky realizovatelných poloh je dosti omezený. Mohlo by to jít zezadu nebo naskočit ”na koníčka”, ale stejně to za chvilku začne tlačit do kolen a kyčlí, protože vana je tvrdá. Ve sprše je pak zásadní výška partnerů, protože… vy si to zvládnete představit sami.

Na škodu by nebyla protiskluzová podložka, ale kolik z nás ji doma opravdu vlastní? A také tahle pomůcka nezní příliš eroticky. Dále si dejte pozor na koupelnový závěs a lahvičky s kosmetikou, které všude kolem vás odpočívají, dokud je letmým pohybem ruky nesmetete s řachnutím na zem.

Ať se samou vášní nevyplavíte

Co se vany týče, je dobré zdůraznit, že i na velikosti záleží. V tomto případě na velikosti dvou těles ponořených do vody. Jakmile totiž vlezete do vany, obsah se rázem zvětší. Spontánní žbluňk dovnitř pak vyplaví sousedy. A to vlnobití při každém pohybu a otočce, pokusu se líp naštelovat. Voda přes okraj uteče raz dva.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články