Věk? 41 let. Váha? Chtělo by to dietu. Výška? Škoda slov. Půvab? Nedostačující. Abychom to shrnuli, postavit si kariéru na tom, že hodíte do placu všechny své nedostatky, to už chce hodně silný žaludek. A také hodně zdravé sebevědomí. Nebo přinejmenším koňskou dávku exhibicionismu. Komička Celeste Barber tohle všechno očividně má. Kdyby tahle ženská měla nějakou superschopnost, patřila by sem genialita shodit naprosto všechno, co má puls a míry 90-60-90.

Zdroj: Youtube

O Australanech se říká, že je jim zdvořilost tak vlastní, že vás kvůli tomu nedokážou narovinu poslat do háje, ať už si o vás myslí cokoliv. Prý to je dědictví po anglických předcích. Řekněme tedy, že Celeste Barber našla vlastní způsob, jak dát druhým najevo, co si o nich myslí. A udělala to tak bravurně, že místo aby jí to všichni měli za zlé, ještě ji za to oslavují. Prostě říkáme, ta ženská je génius.

Začalo to nevinně

Jak je skromně uvedeno na jejích webových stránkách, je tahle komička, spisovatelka a herečka na internetu zatraceně populární. Mluvíme tu o australské královně komedie, která už má na kontě nejedno ocenění. Samozřejmě má kromě skvělé kariéry doma také příšerně sexy manžela a dokonalé děti. Nebo by tomu tak alespoň bylo v paralelním vesmíru.

A přitom to celé začalo nevinně. Se sestrou si vyměňovaly vtipné narážky na to, jak by měly ženy dělat běžné činnosti, jak u toho vypadat, a tehdy se roku 2015 objevily na Instagramu její první parodie. Rozhodně ani ona sama nečekala, že strefováním do slavných krásek a celebrit se jednoho dne nakonec i ona sama stane slavnou. Jistě, odmalička snila o herectví a přičichla k němu už dřív, ale až teprve bezprostřední parodie jí zadělaly na slušnou kariéru.

Díky Celeste Barber teď víme, jak by mohla vypadat nejlepší videa a fotky ze sociálních sítí, kdyby za nimi nestál tým expertů. Uznejte, že i vám to v jádru dělá dobře, když vidíte, jak ty dokonalé princezny někdo shodí zpátky na zem. Kde jsme my, normální ženy. Občas nenamalované. Leze nám špíček? No bóže. Foťák přece není vždycky náš nejlepší kamarád. A je to právě její svéhlavý smysl pro humor, který milujeme.

Všichni milují Celeste

Možná vás napadlo, že hlavní motivací je pro Celeste Barber závist. Ale více než devět milionů sledujících vypovídá o něčem jiném. Nezůstane před ní v bezpečí Rihanna, Beyoncé, Kendall Jenner ani Cindy Crawford. Nikdo. Denně její tělo svádí duel s velikostí 32. Nikdy nepohrdne příležitostí své fanoušky pobavit a baví se i všechny slavné krásky, které se opakovaně stávají terčem.

Samozřejmě došlo na nevyhnutelné. Začal se jí otevírat celý Hollywood, proto když Celeste ohlásila svoje vlastní komediální tour, vstupenky prakticky okamžitě zmizely. Ostatně teď v jejím talentu objevil potenciál i Netflix a udělal z ní hlavní hrdinku seriálu Wellmania, čímž to pro dnešek uzavřeme. Stejně v případě Celeste Barber žádný komentář nikdy není dostatečně impozantní.

Zdroj: iGlanc.cz, Celeste Barber, Instagram