Vojto, byl jste někdy na teambuildingu, když jste o tom teď natáčel film?

Nikdy jsem ho neabsolvoval, přece jen je to spíš korporátnější záležitost. Mám trošku dojem, že každé natáčení, když odjedete někam na exteriér, jste tam třeba dva měsíce s novými lidmi, nebo lidmi, se kterými máte už nějaké vazby, tak tam ten táborový efekt vznikne.

Zdroj: VLM

Nebyla mezi vámi ponorka, když jste natáčeli měsíc film Jedeme na teambuilding?

Myslím si, že ne. Nezaregistroval jsem to. Může to působit, že to byl jeden velký mejdan, ale všichni byli po tom natáčení tak hotoví, že ten večírek probíhal uprostřed toho dne a tím jsme možná ještě víc štvali normální obyvatele toho hotelu. Že tam byla party skrz celý ten den, ale předstíraná. Večer jsme všichni zalezli mrtví na pokoj a na ponorku čas ani nebyl.

Vy tam nehrajete zrovna sympatickou roli, jak jste se do toho vžil?

Každý ten proti úkol pro toho herce je zábavný, že dělá něco trošku jinak. Moje postava tam má několik momentů, kvůli kterým jsem to vzal. Říkal jsem, že to musím vyzkoušet. Já většinou v tom moodu zůstávám, takže si o mně kolegové začali myslet, že jsem opravdu morous, a že jsem trochu debil.

Jak se dostáváte zpět do vaší osoby Vojty Kotka? Třeba když se takto po měsíci vrátíte zpět domů.

Tím, že jsme točili v hotelu, vydobyl jsem si možnost vzít s sebou svou rodinu, protože to byla jediná možnost, jak bych mohl být někde takhle dlouho pryč. Máme malého kloučka, takže jsem vždycky přišel z natáčení, otevřel jsem dveře, skočil na mě malý nebo byl na mě hozen, abych se staral. A okamžitě mě to střihlo zpátky.

Po natáčení jste ještě zabavoval dítě, aby si partnerka odpočinula?

Ne, moje žena to samozřejmě skvěle zvládá. Já jsem spíš takový do počtu. Ale snažím se u toho co nejvíc být. Hlavně tady bylo příjemné, že během toho natáčení, že my jsme natáčeli a oni byli od nás kousek na louce a koukali na nás. Během záběrů jsem za nimi mohl přijít, trošku si s malým pohrát a malinko nechat Ráďu oddychnout.

Chtěl byste, aby šel syn ve vašich šlépějích a byl jednou také hercem?

Nevím. Hlavně chci, aby dělal, co ho baví a byl šťastný.

Dáváte si předsevzetí?

Většinou, když si dám předsevzetí, tak mi to chvilku vydrží, to je pravda. Ale musím být motivovaný ještě něčím dalším, třeba pracovní závazek, který mě donutí zhubnout. Letos si žádné předsevzetí nedávám a jsem rád, že jsem rád.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články