Nacházíme se u tebe doma, jak dlouho ti trvalo, než jsi dům vybavila?

Stále ho vybavuji. Mě to totiž strašně baví. Interiérové designérství je totiž proces, který nikdy nekončí. Není to tak, že bych první den, co jsme se sem nastěhovali, naběhla do Ikea, ale mě baví hledat ty poklady někde na bazarech, dražit na aukcích nebo na Facebook marketu něco objevit. A pak to ráda různě obměňuji. Takže, když mám lepší vázu než tu předtím, tak ji vyměním na tu lepší, obrazy, pořád čerstvé kytky. Je to moje vášeň a radost.

Zdroj: Youtube

Máš ráda takové ty vintage věci. Můžeš nám říct nějakou inspiraci, kam pro to chodíš?

Úplně konkrétně asi neřeknu, protože je to moje tajemství. Jednou to řekneš a pak je všude vykoupeno. Není to ale jedna věc, je to různě. Když má ženská depku, tak nakupuje boty nebo kabelky, a já právě nakupuji na těch bazarech, protože to není tak drahé. Když mám splín nebo špatnou náladu a chci si ji zlepšit, tak koukám na ty bazary, Facebook market, protože tam se lidi potřebují těch věcí rychle zbavit, Bazoš, nebo on-line aukce, třeba Lifebyt, tam jsou aukční domy. Vždycky dám lajk tomu, co se mi líbí, pak mi to někdo koupí. Když to má být moje, tak to moje je, ale nechci to koupit draze. Takové to přihazování, kdy už ani nevíš, kolik jsi za to zaplatila, to mi nehrozí. Nemám tuto posedlost, že bych přišla o hodně peněz, protože to chci.

Ta tvoje záliba ve vintage stylu se odráží i ve tvém šatníku.

On to není ani vintage styl. Je to oblečení z druhé ruky. Když tohle člověk umí nakupovat, objeví ty správné sekáče, tak to není vůbec o tom, že by to smrdělo, nebo že by to bylo špinavé či roztržené. Já nakupuji na jednom on-line sekáči Unimoda a tam jsou nové věci s visačkou s původní cenou. Když jednou takto začneš nakupovat, už nikdy nekoupíš ty předražené věci v normálních obchodech. Já už nikam nechodím, do žádných obchodních center. Nakupuji jen tady nové věci za pár korun. Strašně mě to baví, že něco takového ulovím. Na té Unimodě jsou taky aukce, tam kolikrát koupíš věci i za 50 korun. Ale samozřejmě už na to čeká vícero lidí, pak ti to někdo ukradne a ty se doma vztekáš. Je to totální závislost si nakoupit za super cenu.

Jakou máš nejdražší věc v šatníku?

Hodně dlouho jsem si nekoupila nic drahého a vlastně mě to ani nebaví. Pro mě nemá smysl utrácet za oblečení velké peníze, protože ono to okamžitě ztrácí na hodnotě, hlavně kabelky, když nemluvíme o investičních kabelkách. Birkinku nemám. Je to můj sen, takový povrchní sen, ale kdybych měla dceru, tak si ji koupím, aby měla co zdědit. Možná někdy. Ale není to tak, že bych Birkinku hrozně potřebovala. Bála bych se jí někam položit. Jsem typ ženy, která je pořád v pohybu, hektická, co pokládá kabelky na zem někde na záchodě. Takže si nepotřebuji kupovat takovéto tašky. Nejdražší mám Chanelku. Tu jsem si koupila jako investici. Když ji máš jako investici, že ji jednou chceš prodat, tak ji vůbec nenosíš. To mi občas, hlavně teď v krizi, přijde zbytečné.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články