Co vám naposledy udělalo velkou radost?

Rozkvetlé pivoňky, které rozkvetly po dvou letech. Mám radost každý den, každý den si musím udělat něčím radost. Třeba si koupím kytky do vázy. Nebo to, že už končí škola a kluci si uzavírají známky. To, že se máme, že jsme zdraví, a neřešíme žádné zásadní věci.

Jaká je vaše představa o ideálně strávené dovolené?

Být svobodná, nemuset dodržovat žádný naplánovaný program a každý den improvizovat. Chodit na různé výlety a nebýt na jednom místě. Mám ráda dobrodružné dovolené a hlavně musí být dobré jídlo.

Zdroj: Youtube

Které tři věci byste si vzala na pustý ostrov?

Nad tím musím dlouho přemýšlet, protože bych teď řekla nějakou blbost. Určitě bych tam nechtěla být sama, takže bych si s sebou vzala nejbližšího člověka. Záleží, jak dlouho bych tam byla. To jsou blbé otázky.

Jaká je vaše nejhorší vlastnost?

Komplikovanost a jsem hodně emoční. Někdo to možná potřebuje, ale já jsem až moc. Nechám se unášet emocemi a pak se dostanu do stavu, kdy mě to ovládne více, než by mělo. A taky jsem hodně naivní, ale to už jsem trochu zlepšila.

Co vás dokáže spolehlivě naštvat?

Když se leknu, to se dostanu do stavu vytočení. Když někde něco třískne, nebo mi děti skočí pod auto. To jsem fakt vytočená. Je to takový ten reflex matky a mám to po své matce, což není úplně správné, protože se to dítě pak ještě víc rozbrečí.

Čeho si nejvíce vážíte na partnerovi?

Klidu, moudrosti, že je vlastně vnitřně zralý. Neřešíme hlouposti, když já mám tendenci něco řešit. Hlavně toho, že má rád moje děti. To je dost zásadní věc, zvlášť, když jsou tu tři děcka, která nejsou jeho.

Co pro vás znamená štěstí?

Spokojenost s tím, co mám tady a teď.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články