Vico, máte před premiérami vašich filmů ještě trému?

To nemám. Největší trému mám v době, kdy začnu natáčet. Akorát mám vždy zvláštní pocit, že se ode mě něco očekává, když máme premiéru. Lidi ode mě očekávají, že přijde někdo a já nevím, jestli jim stačím na tom červeném koberci. Ale vždy se snažím ukazovat, jaká jsem doopravdy. To je přesně ta tréma z toho, jestli je uspokojím se svým pravým já.

Zdroj: VLM

Jak dlouho jste se připravovala na slavnostní večer?

Nijak. Vstávala jsem ve čtyři ráno, vzbudila jsem se v Budapešti a můj vlak jel v 5.30. Měli jsme výluky na cestách, takže jsem přijela až v půl 3 do Prahy. Asi je ten náš filmový svět úplně jiný, než Hollywood, jak si to lidi představují. Nejsem z toho smutná, protože na té premiéře můžu být za sebe. Nemusím si na nic hrát.

Když máte možnost, využíváte služeb stylistů, vizážistů a kadeřníků?

Nerada těch služeb využívám, protože jsem vděčná, když jsou ty premiéry, můžu ukázat své pravé já. Není to žádná role na tom červeném koberci. Jsem spokojená sama se sebou.

Máte krásnou postavu, jak se o ni staráte?

Teď se nestarám nijak. Mám to hektické, jiné herečky nebo herci by o tom mohli vyprávět. Ne vždy se nám poštěstí jíst pravidelně, plavat či běhat. Ale držím zvláštní půst. Od 6 do 12 hodin si nedávám jídlo. To mi teď stačí. A chodím plavat. Herecký život je opravdu hektický. Někdy ani nevíš, jestli jsi žena či muž, protože nevíš, kde ses probudila. Mám dynamický život, za týden změním tři země. Do toho nemíním ještě sportovat.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články