Veroniko, jsme na představení jedné sladkosti. Máš radši mléčnou či bílou čokoládu?

Zkoušela jsem i bílou, ale zůstávám věrná klasice. Mléčná čokoláda je moje dětství. Pamatuji si to a milovala jsem to.

Zdroj: VLM

Jak často hřešíš se sladkým?

Teď dost. Sice jsem si nasadila krabičkovou dietu, chtěla bych shodit ta poporodní kila, která ještě po třech a půl letech mám, hrozně totiž "prasím", ale bohužel si k té dietě ještě uzobávám sladké či kus rohlíku, v noci salám a tak. Ale zase si říkám, že mám ráda jídlo, mám ráda sladké, tak se o to nechci ochudit.

Zhubla jsi něco po té krabičkové dietě?

Mám jí teprve asi dva týdny. Ne, ale začala jsem od začátku nového roku chodit cvičit. I když jsem zatím moc nezhubla, hrozně mě to baví. Mám pocit, že konečně dělám něco pro sebe. Je mi hloupé se pořád vymlouvat na to, že jsem po porodu. Dítě mi chodí do školky, takže mám čas chodit cvičit. Přestala jsem být strašně líná.

Jakému pohybu se věnuješ?

Dřív jsem nemusela chodit cvičit. Sice jsem neměla dokonalou postavu, ale mně se to líbilo. Teď mi začalo vadit, jak mi všichni píšou, že mi gratulují k druhému těhotenství. A já mám jenom prostě břicho. Nechala jsem se "svést" kamarádkou Jitkou, která má vachushapy a maderoterapie, a musím říct, že to na sobě vidím. A hodlám v tom pokračovat dál.

Poznává ten rozdíl i manžel?

To je taková záludná otázka, která má odhalit, jak často mě manžel vidí nahou. Poznává to.

Bydlíš s rodinou v domě po dlouhé rekonstrukci. Jak jste se tam zabydleli?

Myslím si, že hodně. Vlastně až moc. Předtím jsem si myslela, že to bude čistší, ale už jsem začala vybalovat všechny "pičičandy", vázičky a tak. Postupně to zase likviduji a schovávám do krabic. Obytné máme dolní patro, zatím žijeme spíš dole. Nahoře jeden pokoj zabraly věci, které nemáme kam dát, a budeme to postupně dodělávat. Teď se právě chystáme na zahradu, že bychom tam zkusili něco zasadit.

Budeš sázet bylinky a pěstovat zeleninu?

Já rozhodně ne. Máme na to někoho, kdo nám s tím poradí, pomůže a když tam bude nějaká bylinka, zřejmě se o ni bude starat můj manžel. Pochází z rodiny zahradníků, mně doma umře úplně všechno. Myslím z kytek, dítě pořád žije. Obávám se, že na to úplně nebudu. Maliny mi ale přijdou jednoduché, to bych mohla zvládnout.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články