Verčo, když jsme na akci pořádané jednou značkou čokolády, kolik jí dokážeš sníst?

Jak jsme v tom procesu stěhování, tak mám pocit, že potřebuji energii a takovou tu chvilku klidu. Teď sahám po čokoládě daleko častěji. Sním ji vždycky celou.

Zdroj: VLM

Jsi taková ta holka, která si ráda dopřeje jídlo, ale pak to jde vycvičit?

Ne, určitě ne. Mě zachraňují volné hadry. Chceme s Bisim po přestěhování odjet někam do tepla si odpočinout a nedávno jsme na sebe koukali a říkali jsme si, co my dva tam budeme dělat. Bylo by asi fajn mít nějaký pohyb, jiný než stěhování a tahání krabic. Vím, že je blbé říkat, že nemám čas. Vždycky si člověk ten čas najde, když chce. Teď jsem ale tak strašně unavená, poslední věc, kterou bych chtěla dělat, tak je cvičení. Takže necvičím, jenom žeru.

Budete prožívat první Vánoce v novém domě, jak se na ně těšíš?

Hrozně se na to těším. My jsme s Bisim vždycky chtěli dům, byl to náš sen. Pak jsme objevili tento starý dům, takže to byl ještě větší sen, protože my, ač máme rádi moderní umění, stejně tíhneme k těm starým věcem. Když jsme objevili tuto vilu, tak jsme se do ní zamilovali a chtěli jsme jí dát nový život. Kompletně jsme ji zrekonstruovali. Hrozně jsem se těšila, když jsem ji viděla na tom internetu, když jsem si představila ty Vánoce tam. Ten dům je velký, možná zbytečně moc, ale my máme rádi rodinu, rádi se všichni sházíme. Vždycky byly Vánoce u mě, nebo u nás, kde to nebylo moc velké, hodně jsme se tísnili, a já se těším, že letos pozvu tu rodinu někam, kde si budeme moct i natáhnout nohy. A bude to takový ten kýč, jak tam běhají děti, naráží do stěn, protože tam bude prostor. Moc se na to těším.

Vybudovala sis tam nějakou oázu klidu, kam se budeš moci před kluky zavřít?

Mám tam technickou místnost, což je sušička a pračka. To tam podle mě budu zašitá velmi často, ale nemyslím si, že dobrovolně. Není to oáza klidu, ale je hezká. My jsme si s Bisim udělali, protože ten dům byl opravdu veliký a měl půdní vestavbu, kterou jsme dlouho řešili, jestli ji budeme rekonstruovat nebo ne, obrovskou místnost, říkáme tomu lounge. Vlastně tam nic není, je to velká chodba a řešili jsme, jak ji vlastně využijeme, tak tam uděláme sedící pódium, bude tam knihovna a projektor s plátnem. Budeme si tam pouštět filmy a Luka s nevlastním bráchou tam budou hrát Playstation. Ještě mám šatnu, to byl taky vždycky můj sen.

Je nějaká věc, bez které se nikdy neobejde tvůj domov?

Jsou to difuséry s vůní. Pak polštářky a lampičky. Ale samozřejmě to člověk teď volil zase jinak. Je teda hrozné, že jsme kupovali nové věci, myslím si, že jsme neměli blbě zařízený byt. Ale jak jsme šli jiným směrem, člověk pořizoval jiné věci, protože chtěl si to udělat zase jinak. Ne jen to, na co kouká deset let. Bylo to hrozně hezké období při zařizování.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články