Veroniko, fotila jsi titulku časopisu Glanc, jak ses cítila jako modelka?

Hezky. Byl tady skvělý tým lidí a cítila jsem se dobře. Byla jsem hezky nalíčená, hezky oblečená a věřím, že ty fotky budou vypadat dobře. Takže děkuji. Jenom jsem se cítila trošku nepatřičně, protože se moc fotit neumím a nerada se směju, i když tam pak nějaký úsměv „hodím“.

Zdroj: VLM

Máš málo času i kvůli vašemu vysněnému domu? Běháš kolem něj každý den a třeba něco montuješ?

Oběhává ho Bisi, ale je pravda, že člověk má pořád zaměstnanou hlavu. Teď jsme ve fázi, kdy je dům už hotový. Kromě horního patra, ale to nespěchá. Spíš řešíme zahradu. Kdykoliv máme volnou chvíli, tak ji nevěnujeme sobě, ale diskuzím, jak by měla zahrada vypadat. Už jsem ji dokonce několikrát plela, to je moc hezká zábava. Ale nejsem moc zahradnický typ. Třeba si na stará kolena v tom najdu oblibu, ale my si tu zahradu chceme udělat tak, aby nebyla náročná.

Kdo má největší radost z vašeho domu?

Myslím si, že já, ale Bisi taky. Je to náš splněný sen. Udělali jsme si ho jak jsme si přáli, jak jsme chtěli. Dlouho jsme o tom diskutovali a přemýšleli. Měli jsme k tomu na pomoc architekty. S manželem jsme si nedokázali představit, že by nám někdo navrhl celý barák včetně váziček, to by nás nebavilo. Právě naopak nás bavilo navrhovat společně a s architekty o tom diskutovat. Bylo dobré, že u toho byli s námi, protože byli občas tak trošku rozhodčí mezi námi s Bisim.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články