Vašku, můžete nám prozradit, co vaši postavu čeká v seriálu Jedna rodina?

Bude to tolik zvratů a líbí se mi, že to není jen pohodička doma. Budou možná doma lehké problémy a pak větší problémy v jeho sportu. Propojí se to i dohromady a dokonce v Jedné rodině chvíli nebudu. Ale proč, to vám říkat nebudu. Je to tak zvláštní a bizarní důvod, že si na to musíte počkat.

Zdroj: VLM

Váš trenér, kterého hraje Martin Zounar, je dost specifická osoba. Chce vás mít pod dozorem a dokonce pak i vaší partnerku. Můžete nám k tomu něco říct?

Jarda Kolibřík je zvláštní osoba a Martin Zounar taky, takže je radost s nimi točit. Můj bývalý a zase aktuální trenér je vášnivý muž a zalíbí se mu moje Olga. Bude to mezi nimi divoké. Já se k tomu pak vyjádřím a budu k tomu taky mít co říct.

Seriálovou partnerku vám hraje Patricie Pagáčová, se kterou jste hrál už v Ulici. Jaké to bylo, setkat se po čase zase před kamerou?

To je vždycky radost. Když vidíte Páťu, to jsou slzy, objetí, smích a pak pláč. Máme se rádi, vždycky se rádi vidíme. Někde jsem se dočetl, že machruji s tím, že ji znám, přitom ona mě nemá vůbec ráda. Že se jí prý snažím na place sbalit. Ale ne, máme se rádi. Často si sdílíme chvilky na Instagramu. Jsme dobří parťáci, sedlo nám to před kamerou.

Jede další série reality show Survivor, máš svého favorita?

Znám se s Jakubem Bínou alias Jacobem. Tomu držím palce, ten se tam objevil správně jako nově příchozí. Pak samozřejmě Ornelle Koktové. Je to někdo, komu věřím, a myslím si, že Ornella je člověk, který by dokázal na pustém ostrově přežít dlouho bez jídla.

Budete koukat na ty své favority?

Nejsem toho takový fanoušek a to z důvodu toho, že jsem tam sám byl. Podobně to mám i s Jednou rodinou. Když ji vidím a vidím do toho zákulisí, pak na to koukám jinak. Už to pro mě není taková tajemná reality show, protože znám to zákulisí. Koukám na to jinak, ale tím neříkám, že se občas nepodívám. S mojí přítelkyní teď trávíme večery tak, že řekne: "Teď to začíná, běž pryč, nevyjadřuj se, nedýchej a já jdu koukat na Survivora." Pak to letmým okem někde zahlédnu a někdy se k ní přidám.

Je to tam opravdu tak drsné, jak to vypadá v televizi?

Vůbec ne. Na pláži je poklop, když se zvedne, je tam hromada jídla. Máme tam hotel a celé se to točí na Mácháči. Easy job, easy money.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články