Vašku, vaše partnerka v seriálu Jedna rodina, kterou hraje Patricie Pagáčová, si nechá zmrazit vajíčka "na potom", až se rozhodnete mít dítě. Jak na to pohlížíte?

Obecně si myslím, že je to dobrý nápad. Sám jsem nad tím neuvažoval, nikdy jsem si nenechal zmrazit vajíčka, ale vlastně proti tomu nic nemám. Myslím si, že ta biologie a ta matka příroda jsou neoblomné a stárneme všichni. Když vím, že to nechci teď hned, tak proč si to neschovat na potom. Beru to tak, když si uděláte těstoviny a uděláte si jich moc, taky si je dáte do ledničky, protože víte, že ta chuť možná přijde později.

Zdroj: VLM

Vy se taky brzy stanete tatínkem. Zplodili jste potomka na "první dobrou", nebo jste na něj museli čekat?

To je velký vhled do naší rodinné postele. Bylo to plánované. Je zajímavé, že když se to někdo dozví, tak první otázka všech je, jestli to bylo chtěné. Je zvláštní, že je to to první, co se řeší. Ne, kdy se to narodí, jak se to bude jmenovat, jestli to bude kluk či holka, ale jestli to bylo chtěné. Takže to bylo chtěné a bylo to na první pokus. Nám se to naštěstí podařilo, ale jsme si vědomi toho, že to tak být nemuselo a máme kolem sebe spoustu lidí, kterým se to na první pokus nepodaří. V tom pak může to umělé oplodnění pomoct. Jsem rád, že jsme tam jako svět došli, kdy si tohle můžeme dovolit.

Jak prožíváte těhotenství své partnerky?

Je to náročné. Ráno je mi špatně, jsem oteklý, potřebuji, aby mi přítelkyně doma pomáhala. Je to těžší a těžší. Jsem naštvaný, mám výkyvy nálad, pořád chci jíst a ona mi nevaří. Snažím se to zvládnout. Přítelkyně to zvládá taky. Nedávno se rozplakala, protože jsem jí dal jiný talíř k večeři, než chtěla. Dal jsme jí hluboký a ona chtěla mělký. Nebyla to ani hádka, ale bylo to intenzivní. Pak jsme došli k tomu, že je to jen talíř.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články