Hrajete v novém filmu Nikdy neříkej nikdy po boku českých hereček, jako jsou Lenka Krobotová, Hana Holišová a Tereza Kostková. Je rozdíl mezi českými a slovenskými herečkami?

Jestli to jsou dobré herečky, tak je jedno, jestli je to Češka nebo Slovenka. Dámy, které jste jmenovala, jsou velmi dobré herečky. S tímto problém nebyl. Ani jsem ho nehledal, ani jsem necítil rozdíly. Myslím, že všechno proběhlo fajn.

Zdroj: VLM

Znamená to, že se do Čech budete více vracet? Že budete hrát i v českých televizích?

Momentálně natáčím dvě věci v Čechách, takže nikdy neříkej nikdy.

Hodně teď vyskakujete na sociálních sítích na videích z vašeho slovenského seriálu, kde jste za komika. Jste komikem i v soukromí?

Nevím, jestli bych se někam zařadil. Jsem v podstatě herec, který se snaží dělat svou práci, jak nejlépe umí. Když je to komediální postava, tak se tomu snažím přizpůsobit a snažím se tam dát to, co to potřebuje. Osobně se necítím vyhraněný, jestli jsem tragéd, dramatický herec nebo komik. Jsem velmi rád, když to mohu střídat, ať je to pestré.

A můžete nám teda prozradit, jaký jste vy v soukromí, v reálu?

Určitě nejsem veřejný, exhibicionistický, sdílný člověk, což je možná v rozporu s tímto zaměstnáním, že herci musí být exhibicionisti. Ale já se tak necítím. Jít s kůží před lidi chce jistou dávku kuráže, ale o svoje soukromí se nerad dělím. Mám pocit, že to patří mně. Do teď nemám sociální sítě, kde bych sdílel svůj život, své pocity, místa, kde jsem, co jím, co nakupuji, kde jsem byl a s kým jsem byl. Mám pocit, že samotné povolání, které dělám, s sebou přináší zvýšenou pozornost okolí, člověk je víc na očích. Právě o to vzácnější je pro mě ten svět, který je můj, ten soukromý, který nerad sdílím a vystavuji na veřejnosti.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články