Terezo, jak často s dcerou Mínou vyrážíte do společnosti?

Tereza: Do společnosti výjimečně. Ještě je malá, takže ji máme rádi doma. Ona hlavně tancuje, chodí do školy. Spíš je to výjimečný, protože chtěla podpořit svou sestřenici. Mám tady i svého staršího syna, který přiletěl z Londýna na mé narozeniny. Hezky se to sešlo, že jsme tady všichni.

Zdroj: VLM

Míno, nechtěla jste být také modelkou po mamince?

Mína: Maminka byla modelka a teď je sestřenice modelka. Ony jsou strašně krásné. Nejvíc mě ale inspiruje to, že mají dobré srdce. Moc si toho vážím. Uvidím, teď studuji a tancuji.

Viděla jsem vaše videa scénického tance na Instagramu. Je to nádherné. Po kom má, Terko, ten talent?

Tereza: To já nevím. Určitě ne po mně. Ani po tatínkovi! Babička jako mladá dělala balet. Tak jestli po babičce? Myslím si, že to má vydřené. Maká na sobě, má tady svou učitelku tance, která přišla s námi. Tráví tím každou volnou chvíli, baví ji to. Takže si myslím, že je to vydřené, že to není jen tak.

Učila jste už maminku tancovat?

Mína: Maminka chodí k učiteli tance Kubovi Dvořákovi. My máme takovou partičku starších a pokročilých a s tou tancujeme. Ale úplně jiné choreografie a úplně jiné sestavy. I když teď přišel s výzvou, že bychom mohli soutěžit v profesionálních skupinách. To jsme říkali, že se na to ještě necítíme. Třeba jednou budeme mít vystoupení.

Tereza: Snažila jsem se. Děláme takové ty TikTok trendy. No, jde to.

Jak jste si zvykla v České republice po přestěhování z Monaka?

Mína: Pořád se snažím učit jazyk, protože na to nejsem zvyklá, ale moc se mi to tady líbí. Až na to počasí. Ale tancuji tu, jsem v dobré škole a mám tady kamarády a rodinu.

Tereza: Po roce umět tak dobře česky? Je to šikovná holka.

To jste skvělá, že po roce umíte tak dobře česky. Čeština je těžká. Co vám nejvíce dělá problémy?

Mína: Všechna ta vykání, tykání, skloňování, písmeno ř, gramatika a tak.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články