Terezo, je něco, co byste nikdy neudělala?

U zásadních věcí to už neříkám, protože je to nevyzpytatelné. Ale já si třeba opravdu myslím, jsem o tom přesvědčena, že nikdy neskočím bungee jumping nebo tandemový seskok, prostě takovéto adrenalinové věci. Klidně můžeme říct, že se toho bojím. Nebo mě to vlastně nepřitahuje, ani neláká. Pokud mám něco najít, tak to jsou tyto druhy sportů. Neumím si vůbec představit, co by mě muselo přesvědčit, protože to je pro mě vzdálený svět. Věřím, že za rok nebudeme točit reportáž, jak skáču bungee jumping.

Zdroj: VLM

Po uvedení nového filmu Nikdy neříkej nikdy vás pomalu, ale jistě čekají přípravy na StarDance. Už jsou v běhu, nebo je to ještě před vámi?

Trošku mě děsíte touto otázkou. Pro mě je StarDance součástí nové sezóny a teď mi jedna teprve skončila. Je to tři dny, co jsem dohrála Hamleta na Hradě, takže já jsem začala prázdniny. Tím pádem nemyslím na to, co bude v nové sezóně. Neopakuji si, nepředstavuji si nic. Potřebuji uzavřít prázdninami tu předchozí. Sice tam máme zkoušky kostýmů, budeme v srpnu točit upoutávku, vím o tom, mám to v diáři. Ale ještě tomu nepřikládám tu váhu, to začnu až toho 14. října, kdy se spustí televizní obrazovky a začne se tančit.

Ale nějaké přípravy nás v září čekají, protože s Markem Zelinkou chystáme, že se tam maličko budu hýbat. Úplně nechci říkat, že tancovat, ale oni tomu tak říkají. Měla bych tančit ještě s kolegyněmi, s tanečnicemi, takový opening. Čekají mě tréninky v září. I když někdo řekne, že už je to za měsíc a půl, tak pro mě je to až v další sezóně.

Neomrzelo vás někdy moderování StarDance?

Beru to jako součást své profese. Nemám v diáři StarDance výrazně označenou než jiné moderace, hraní. Je to v balíčku mé práce, jeden z druhů mé práce. Díky bohu naštěstí tak kvalitní, tak hezká, tolik lidmi milovaná. Beru to jako každou jinou práci. Mám i jeden titul v Divadle Viola, který s maminkou hrajeme už dvacet let, taky mě neomrzel. Pakliže ano, pak bych to nedělala.

Nevím, jak to má někdo jiný, ale já bych nikdy nešla dělat svou práci, kdyby mě ukrutně nebavila. Protože zrovna u této práce si to dovolit nemůžu, poškodilo by to výsledek. Říkám, možná se to někomu přihodilo, stát se to může, pak to budu řešit, až se mi to stane, že opravdu strašně nebudu chtít, ale já tu práci dělám ráda. StarDance je druh profese, těším se na ni, a tak to je.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články