Co vám naposledy udělalo obrovskou radost?

Jakubova (Jakub Nvota, manžel, pozn.red.) inscenace Želary, kterou dělal v Liberci. To mi udělalo obrovskou radost. Vidíte, zase to divadlo.

Zdroj: Youtube

Co vás dokáže spolehlivě vytočit?

Toho je hodně. Mohou to být večerní zprávy, ale já zas tak často vytočená nejsem. Spíš nějaké ty nespravedlnosti v tomto světě. Ty mě dokážou vytočit, ale jinak jsem celkem pohodová.

Jaká je vaše nejhorší vlastnost?

Asi to, že nemohu na žádnou přijít. Já teď fakt nevím. Víte co, já si mohu myslet, že je to skvělá vlastnost, ale pro toho druhého je třeba příšerná. Takže to se zeptejte jiných lidí, myslím si, že někdo něco najde.

Čeho si nejvíce vážíte na partnerovi?

Já ho obdivuji v jeho profesi. Dotahuje věci do konce, je velmi důsledný v režijní i autorské profesi. Nádherně píše nádherné hry. Nenechá nic padnout, když režíruje. S kolegy pracuje s velkou úctou bez jakéhokoliv egoismu nebo prosazování. Opravdu miluje herce, miluje divadlo, rozumí mu. Toho si nesmírně vážím.

Kdybyste se mohla stát hollywoodskou hvězdou, která by to byla a proč?

Já asi nechci být hollywoodskou hvězdou. Myslím si, že jim není co závidět. Mně stačí, když budu zdravým a spokojeným člověkem. Vůbec nepotřebuji být nikým jiným a někde jinde.

Jaká je vaše představa o ideální dovolené?

S mými blízkými včetně pejska. Když tam lízne trochu to moře, tak mi to nevadí. Jak mám ty jižanské kořeny, tak já to teplo, sůl, moře a ty borovice trochu potřebuji, protože jsem to teď dlouho neměla. Ale jinak klidně budu doma na zahradě otrhávat rajčata. Jsem nenáročná rostlinka.

Zdroj: iGlanc.cz