Terezo, kam se bude ubírat vaše postava v seriálu Jedna rodina?

Budu nadále v marmeládovně. Budu nadále doma, ale trochu se zkomplikuje péče o děti, které máme na střídačku. Stanu se babičkou a ty menší děti u nás nebudou moct tak často být. Ty důvody pochopitelně nechci prozrazovat, ale bude za to moci Karel. Bude mít velké trápení, osobní i profesní. Bude to mít vliv na nejbližší a někdy ty peripetie nemusíte chápat. Chcete to chápat, ale nejde to.

Zdroj: VLM

Scházíte se někdy s kolegy ze seriálu i mimo plac?

My bychom rádi. Teď jsme o tom se Zuzkou Vejvodovou mluvily, protože jsme si se štábem po první sérii, vždycky po jednom cyklu, dělali rozlučku. My jsme to se Zuzkou organizovaly, nikoliv produkce, byla to naše iniciativa. I minulé Vánoce jsme se stihli sejít, ale pak už to šlo čím dál tím méně často, protože se někdy i ty cykly prolínají, překrývají a pracujeme hodně. Takže teď jsme si se Zuzkou posteskly, že to strašně dlouho nebylo, že bychom se měli zase sejít. Produkce udělala vánoční rozlučku, ale to jsem nemohla z pracovních důvodů. Jsme ti typy, co bychom se rádi scházeli, ale hodně pracujeme.

Kdy si konečně budete moc odfrknout a udělat si vánoční pohodu?

22. prosince.

Máte mezi prací a povinnostmi čas napéct cukroví?

Ne, určitě ne. Nemám žádný volný den, ale nestěžuji si. Nemám kdy péct, ale my stejně moc nepečeme. U nás to nikdo moc nejí. Takže buď to koupím někde na trhu, někdy se mi podaří upéct perníčky. Jak který rok, ne každý rok je stejný. Letošní rok mám volno až 22. Stíhám výzdobu, stíhám vyrábět adventní věnce. Ty dělám i pro další lidi, takže to už jsem stihla. Dělám je vždy 2-3 hodinky, doma mám dílnu, tak to nemusím pak uklízet. Dárky mám dávno, ale myslím si, že to není podstata věci. Myslím si, že na tom cukroví to nestojí.

Kdo všechno se u vás sejde u štědrovečerní večeře?

Já s mužem a se synem. Po tom jedeme k rodičům a jsme ještě u nich ten večer. Někdy 25. či 26. se vidíme všichni. Všechny moje sestry, jejich děti a partneři. Je nás skoro dvacet lidí. Aby to pro maminku nebylo náročné, tak občerstvení přineseme my.

Co byste si přála dostat pod vánoční stromeček?

Nic, opravdu nic. Chápu, že to říká každý a pak mu je líto, když tam nic není. Ale já opravdu nic pod stromkem nepotřebuji. Je to divné dávat dospělý dospělému, ale jestli někomu něco chybí a víme to, můžeme si to koupit. Loni mi třeba manžel nechal vyrobit klobouk, protože ví, že miluji klobouky. Nechal ho vyrobit i s mým jménem, to bylo moc krásné. Ale nepotřebuji každý rok vyrobit klobouk. Chci tím říct, že někdy se může zrodit krásný dárek, ale když ne, nic se neděje.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články