Terko, máš nějaký rituál, co se týče pleti?

Rituál úplně asi ne, ale vždycky si říkám, že hlavně se odlíčit. Pořádně a se správnými produkty. Nemohu ale říct, že bych měla třeba neděli na to, abych si dávala masky na obličej. Masky si dávám, když si na to zrovna vzpomenu. Ale vím, že bych s tím měla trochu pohnout, protože už stárnu. Měla bych se tomu věnovat víc, ale jak říkám, pro mě je základ správné odlíčení.

Zdroj: VLM

Zkoušela sis někdy dělat domácí masku? Třeba z okurek či bílého jogurtu?

Nezkoušela jsem si dělat vlastní, ale okurky na oči jsem si dávala.

Pomáhá ti to proti unaveným očím?

Pokud je okurka v lednici, tak ten otok splaskne. Ale já z těch surovin radši něco uvařím, než bych si z toho něco plácala na obličej.

Jako modelka máš tu pleť více namáhanou, máš doma nějaké vychytávky, nebo chodíš radši na kosmetiku do salonu?

Nějaké vychytávky mám určitě doma. Myslím si, že je toho na trhu spoustu, co se dá využít a funguje to. Ale sem tam zajdu i na kosmetiku. Jen jsem strašná s objednáváním. Když mají ten termín, který potřebuji, tak super, ale práce modelky není o daném režimu a rozvrhu. Jednou ta práce vyjde, jednou ne. Proto je pro mě těžké něco plánovat. Nikdy nevím, jestli pracuji či ne.

Tvůj partner Ondřej Pavelec používá kosmetiku? Říkala jsi, že ti tvé krémy "kradl".

Teď v zimě je ta pleť sušší. Takže někdy si na sebe sáhne, řekne, že je ta pleť suchá, že potřebuje krém. Nějaké jsem mu pořídila. Ale není to tak, že by se mazal každý den.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články