Dříve bylo pro herce léto prázdninovým odpočinkem, ale od dob letních scén a různých natáčení tomu tak není. Plánujete i tak dovolenou?

Mně se stalo dvouměsíční léto úplně bez práce. Včera a dneska hrajeme na letní scéně Divadla Ungelt s Vojtou, ale těch představení tam máme úplně maličko, protože jsme si chtěli užít to léto. Měla jsem původně natáčet film, ale ten se ze zdravotních důvodů jednoho herce odložil, tím pádem mám úplné volno. Báječně si to užívám. Jezdím po Čechách, je to skvělé. U moře už jsme byli, hned v červnu ve Španělsku, tak to bylo krásné. Ale o prázdninách nikdy netoužím po zahraničí.

Zdroj: VLM

Teď je velkým trendem známých osobností kupovat si apartmány přímo u moře, třeba ve velmi oblíbené destinaci na Kanárských ostrovech. Neuvažovali jste s Vojtou také o tom, že byste si koupili takovou chalupu u moře?

Tak Vojta, ten pořád něco skupuje, ale zatím jen tak, že se pro něco nadchne. Pak mu to všichni rozmluvíme. Zatím se tohle nestalo a myslím si, že pokud to nemáte jako investici, ale chcete tam být a dát do toho část svého srdce, tak je lepší mít jedno, maximálně dvě místa. My máme Šumavu a Moravu. Myslím si, že ta kapacita je plná.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články