Kdo se dnes těší na pohádku v kině, vy nebo vaše děti?

Myslím si, že my všichni. Moje nejstarší dcera Josefínka se za mě už i stydí, protože já u každé Disney pohádky roním krokodýlí slzy. Takže doufám, že jí neudělám ostudu.

Zdroj: VLM

Jak často chodíte jako rodina do kina?

Velmi často. O každém volném víkendu, který se naskytne. I Tomáš je velký "chodič" do kina. Tudíž my velmi podporujeme filmy a myslím, že chodíme dvakrát až třikrát do měsíce.

Blíží se Vánoce a s tím jsou i spjaté pohádky a filmy v televizi. Na co nejradši koukáte?

Na Grinche a já samozřejmě na Tři oříšky pro Popelku.

Máte tři děti, je vůbec prostor a čas si udělat s jejich tatínkem hezký večer třeba u té televize?

Vzhledem k tomu, že je teď Tomáš hodně pracovně vytížený, tak ten čas spolu máme daleko vědomější a fakt si ho umíme víc užít. Zrovna před čtyřmi dny jsme koukali na Harryho Pottera na pátý díl. Byli jsme všichni spolu v posteli, měli jsme takové domácí kino. Společného času si hodně vážíme a umíme ho dobře a kvalitně strávit.

Velkým tématem jsou děti a technologie. Jak je to u vás v domácnosti?

Děti mají iPad. Josefínka má už i telefon, teď nově, protože už byla asi poslední ze třídy. Fakt jsem to hodně oddalovala. Ale kvůli tomu, že teď hodně natáčí a hraje v různých seriálech, tak jsem s ní chtěla mít ten kontakt. Jinak mají iPady, mají tam denní hodinový limit a neomezeně jedou v jazykových aplikacích. Albert je v tom master. Ten se vzbudí a už jede nějaké body, aby byl v lize. Takže angličtinu mají neomezenou.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články