Milan Peroutka, zpěvák

Představte si, že ten Suchej únor dělá můj bratranec se sestřenicí. Podporuji to, zároveň nemám pocit, že bych se musel vymezovat zrovna v únoru. Alkohol nepiji, pokud ano, tak to není dramatické. Suchej únor je určitě zajímavý v tom, když se podíváte na statistiky. Alkohol je věc běžná a dostupná, ale o to zrádnější. Právě i v návykovosti a účincích. Je dobré, že na to tato iniciativa upozorňuje.

Zdroj: VLM

Tereza Budková, modelka

Nevím. Ani jsem nad tím nepřemýšlela. Budu v Německu a tam většinou s druhou modelkou si zajdeme někam na večeři, takže si asi jednu skleničku dám. U mě to není nikdy tak, že bych pila každý den nebo si pravidelně dopřávala alkohol. Ale mám to spíš tak, když je nějaká příležitost. Myslím, že Suchej únor nemusím držet.

Peter Pecha, zpěvák

Jsem člověk, který si jednou za půl roku něco dá. Takže pro mě Suchej únor není předsevzetím. Nebudu ho držet, nebudu říkat, že nebudu pít, ale moje frekvence je třeba jedna sklenice vína za měsíc. Takže v tomto případě to nebude nutné.

Ondřej Havel, herec

Už jsem ho několikrát držel, ale spíš budu držet "suchej" říjen. Teď v únoru uvidíme. Už v lednu jsem bez alkoholu, možná v tom budu pokračovat i celý únor.

Jitka Boho, modelka a zpěvačka

Mám ráda červené víno. Dávám si večer sklenku na uvolnění. Ale popřemýšlím o tom. Neříkám, že ne, ani ano. Ještě uvidíme.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články