Sebastiane, když jdeš někam do baru, dáváš si nealko drinky nebo jen s alkoholem?

Když je potřeba dát si nealko, dám si nealko. Ale jinak v baru preferuji spíš alkohol. Poslední dobou, když hodně cestuji, jsem pořád v autě, tak samozřejmě nealko bodne. Všeobecně do barů moc nechodím.

Zdroj: VLM

O zpěvácích a všeobecně o muzikantech se říká, že jsou bohémové, kteří si užívají mejdany a život. Je to tak?

Každý to má jinak, ale každý tu chvíli už měl. Někdo ji zažil dávno, někdo ji teprve zažije. Já aktuálně neprožívám stav, že bych potřeboval chodit na mejdany.

Jsi rád s přítelkyní Andreou Bezděkovou doma?

Doma skoro nejsme, což mě trošku štve. Život na cestách je fajn, ale mám rád, když jsem doma v klidu a nikam nespěchám. Trošku mi to chybí, ale všechno má něco do sebe.

Teď jsi byl chvíli na jednom místě. Na ostrově v Survivoru. Jak na to s odstupem času vzpomínáš?

Vzpomínám na to jenom v tom nejlepším. Byla to extrémně dobrá zkušenost. Pochopil jsem tam, že opravdu nevíš, co to je, dokud to nezažiješ na vlastní kůži. V mém životě to byla obohacující zkušenost. Hodně mi to otevřelo oči. Každý tam dostane to, co si zaslouží a potřebuje. Kdyby někdy byla možnost se tam vrátit, tak bych se vrátil a chtěl bych to vyhrát, protože cítím, že to lidem dlužím.

Ty jsi předčasně odešel kvůli nemocnému tatínkovi, přesto ti to lidi dali "sežrat". Dá se na takové komentáře vůbec reagovat?

K té situaci jsem se už několikrát vyjádřil. Survivor je druh sociálního experimentu, kdy se dostaneš do chvíle, ve které jsi ještě nebyl. Procesy v hlavě jsou různé. Já samozřejmě věděl, že je táta nemocný, ale nevěděl jsem, jak moc. Možnost nejet nebyla, protože taková věc je naplánovaná hodně dopředu a je podepsaná smlouva. Všechno má svůj proces a je potřeba o těch věcech přemýšlet. Já jsem o nich přemýšlel dlouho.

Hodně účastníků reality show jde do další soutěže. Půjdete s Andreou třeba do Výměny manželek?

Ne. Párkrát jsem měl nějaké nabídky, ať už to byla reality show nebo pořady typu Tvoje tvář má známý hlas. Nikdy jsem do těch věcí nechodil, protože jsem si vždycky chtěl postavit kariéru na tom, co umím. Teď neplánuji nikam jít.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články