Sabino, můžete nám prozradit, co vaši postavu v seriálu Co ste hasiči čeká nového?

Nevím, jestli to mohu prozradit, ale podle mě jsem to už všude prozradila. Řeknu to tak z půlky. V prvním díle jste mohli vidět, že se Nina s Martinem vrátí z Nového Zélandu, kde si užívali a na něčem zapracovali. Vrátí se tedy s obrovskou novinkou, kterou chtějí sdělit své rodině. Jenže ty dvě rodiny jsou znepřátelené, jak Montekové a Kapuleti, a je to trochu složité. Plus ještě řešíme bydlení, kde budeme bydlet a jsou tam komplikace kolem toho.

Zdroj: VLM

Jak se vám natáčelo s amatérskými hasiči?

Strašně hezky, protože já tam mám linku s Radkem Melčou. My jsme dlouholetí kamarádi, už jsme spolu točili v pohádce Největší dar, tam jsme byli taky pár. Plus tohle už je druhá série, takže jsme na sebe obrovsky zvyklí. Všechny ty intimní scény se pak točí mnohem příjemněji.

Zvykla jste si na natáčení intimních scén? Dá se na to vůbec zvyknout?

Zvykla, protože třeba v divadle, tam jste extrémně kontaktní. Se všemi. Takhle to máte ve scénáři s tímhle, tak pojď. Takže jsem na to zvyklá, je to moje práce. Je super, když můžete ty intimní scény točit s někým, s kým se znáte, ke komu máte důvěru, koho máte rádi. To je samozřejmě příjemnější.

Měla jste kvůli natáčení intimních scén někdy problém s nějakým partnerem? Vím, že to patří k vaší práci, ale ne každý je tak tolerantní.

Žádný významný velký problém ne. Respektuji, že jsou lidi, komu to vadí či ubližuje, nebo to prostě ze začátku nechápou, že to tak funguje a musí si na to zvyknout. Ale teď žádný takový problém nemám.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články