Domov, relax, chalupa a les

Opočno a chalupa ve Vysokém Újezdě, místa odkud pocházím, jsou můj energetický dobíječ, moje útočiště. Léčí mě, připomínají mé kořeny, rodinu, ranná přátelství, vzpomínky. Mám to štěstí vracet se na opravdu kouzelná místa, kde miluju noci pod hvězdami u ohně, spaní pod širákem, kde miluju chodit na houby, koupat se v přehradě, kde lítám bosá po zahradě a trhám ovoce přímo ze stromů. Miluju taky, když prší a jsou bouřky a mám ráda plavat nahá, nejen ve vaně. Někde jsem četla, že nejzdravější je, když se jdete projít do lesa po nebo při dešti. Tak se tam často vydávám a vdechuju ten neskutečně nádhernej nektar a kochám se tou nádherou. A zelená je prý barva nejzdravější pro naše oči. Zkuste to, je to balzám pro duši.

Zdroj: Youtube

Tanec jako splněný sen

Pro mě znamená další formu komunikace, je to další jazyk, projev duše. Nespoutanost, energie, ušlechtilost, něha. Tancování bylo mým velkým snem, realizovaným plně až při televizní soutěži Star Dance. Jsem celoživotně velkým fanouškem tance, baletu a pohybu všech možných stylů vůbec. Nedávno jsem objevila Ecstatic dance, je to nespoutanost sama, probouzí to živočišnost a je to forma meditace v pohybu. Moc doporučuju!

Objevování známého i neznámého

Od svých sedmnácti jsem zvyklá cestovat, žila jsem mnoho let mimo naší zemi a i dnes hodně času trávím na cestách sama pracovně i soukromě. Miluju objevovat nová místa. Fascinuje mě to, jsem duší dobrodruh. Ať jde o moře, oceány, severskou polární krajinu nebo pouště, hory nebo městské džungle. Cestování je moje vášeň, vnitřní touha a potřeba objevovat. Zároveň se ráda vracím na místa, která se mi zaryla do srdce. Cestování mě taky hodně naučilo - postarat se sama o sebe, dokázat se správně a rychle rozhodnout v krizových situacích, být pohotová a orientovat se v prostoru, umět se přizpůsobit. Taky jsem se naučila jazyky a komunikovat s kýmkoliv. A v neposlední řadě mě cestování naučilo vážit si domova.

Můj vlastní brand

Je to můj život. Je to autentické a přesně to, na čem dělám, taky aktuálně žiju. Moje vlastní projekty jsou nádherná kreativní práce. Do Iconic rodiny jsme přivedli na svět můj autorský parfém, organickou vlasovou péči, luxusní dámské hodinky vlastní již třetí módní kolekci oblečení. Tahle poslední je v Glam rock stylu.

Nové výzvy

Každý rok se snažím splnit si novou osobní výzvu, beru to jako součást osobního vývoje a často mě to přivede k dalším zajímavým akcím, podnětům nebo lidem. Ať se jedná o skok padákem, Wim Hof metodu a otužování, zlomení nechuti k běhání, výšlap na ledovec nebo paragliding, vzít si hodiny rétoriky nebo se naučit nový jazyk, vždycky mě to posune a někdy je to mega adrenalin. Investice do sebe touhle formou je za mě super věc. Aktuálně si asi budu dělat papíry na velkou mašinu.

Víra a vděčnost za život

Nesmírně intimní věc, vnitřní kompas, přesvědčení o věcech, které nejsou vidět. Neustálá komunikace s Ním. Uvědomění si věčnosti. Úcta. Soucit. Smíření. Obrovská vděčnost za život, možnosti, lidi a zkušenosti, které přichází.

New York

Po několik let můj druhý domov. Celý svět na jednom mravenčím poloostrově jménem Manhattan. Zažila jsem tam náročné začátky, roky skvělé práce, život velkého světa, potkala jsem tam spoustu trvajících přátelství, osudovou lásku a dnes se tam vracím opakovaně s nadějí, odhodláním a úsilím o lepší svět. Do OSN, kde už po osm let zastupujeme s mojí nadací Krása pomoci nejzranitelnější skupinu lidí, seniory nebo ženská témata a cíle udržitelného rozvoje, se vracím pravidelně a vlastně tak trochu jako domů.

Dětství s babičkou

Vůně v nás evokují vzpomínky, jsou to otisky v naší duši. A my si ty výjimečné momenty chceme připomínat právě skrz vůně, aby se nám navždy vryly do duše. S láskou propojuji vše, co mohu, ať to jsou lidi, projekty, spolupráce nebo vzpomínky s novými projekty. Mít svůj autorský parfém jsem si moc přála a i v něm je odkaz na mé dětství a nejen to. Moje dětství bylo spojeno s mou milovanou babičkou Květou, která měla vášeň pro květiny a zejména šeříky. Měla obrovské šeříkové keře před domem, kde jsem trávila hodně času a proto je i v mém parfému odkaz právě na ni, protože šeřík je hlavní ingrediencí.

Nadace Krása pomoci

Letos slavíme patnáct let od založení. Byla to dlouhá a často i trnitá cesta, ale stálo to za to. V kostce to znamená tisíce spokojených klientů, kterým jsme doslova zachránili život nebo ho obohatili natolik, že jim opět dávalo smysl žít. Také to znamená přes 60 milionů korun rozdělené podpory na projekty, které lidem pomáhají žít důstojnější život. Podporujeme domácí sociální služby pro seniory po celé zemi a provozujeme vlastní přímou péči o ty, kteří se o sebe už nedokážou postarat a rodinu nemají nebo nefunguje. Je to někdy smutný obraz současné společnosti. Krása pomoci je také můj ‚life & love‘ projekt.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články