Známá modelka ráda se svými fanoušky sdílí své soukromí, děti, manžela, byt či dovolené. Nesetkává se pouze s pochvalnými komentáři, často čelí i ostré kritice, která není mířena jen na ni, někdy zraňuje i ty nejbližší.

Zdroj: Youtube

"Nejcitlivější místa jsou děti. Takové hejty považuji za ty nejubožejší. Mažu je a toho uživatele zablokuji. Netušila jsem, že lidi mohou sáhnout až na takové dno, ale stává se to. Bohužel nejenom mně," rozpovídala se sexy blondýnka v rozhovoru pro iGlanc.

Byť jí špatné komentáře ubližují, snaží se nad nimi netrápit a házet je za hlavu. Nad tím, že by se vzdala Instagramu, nikdy nepřemýšlela. Je to jeden z jejích "výrobních artiklů".

"Mám tam spoustu úžasných lidí, kteří mě taky inspirují a motivují, dávají mi radost do života. Naštěstí těch hejtů je tam malé množství," směje se Simona s tím, že sociální sítě má také proto, aby ukázala fanouškům svůj skutečný svět, nikoliv jen mediální obraz.

O internetu a jeho nástrahách mluví i se syny Maxem a Brunem. "Bavím se s nimi o tom všem. Jsem ta máma, která je spíš i kamarádkou. Když vaříme, tak tančíme, pouštíme si hudbu, čteme si spolu, blbneme. Někdy jim tu drsnou realitu ukazuji, ale ne tak hrubě, protože musíme opatrně s tou dětskou psychikou," dodala modelka.

Zdroj: iGlanc.cz