Jano, jsme na křtu knihy Náhradka, která je o pěstounské péči. Napadlo vás někdy, že byste si osvojila dítě?

Vedli jsme o tom doma takové debaty, ale vždycky jsme skončili u toho, že nevíme, jestli bychom poskytli takovou péči, jestli bychom toho byli schopni. Zachovali jsme se jako srabi a řekli jsme si, že ještě ne. Ale nikdy nevíme, jestli nás to ještě nechytne nebo se u nás doma změní situace. Nejsme tomu úplně zavření, ale ještě jsme ty dveře neotevřeli úplně dokořán.

Zdroj: VLM

Máte třeba pejska nebo jiné zvířátko, co by zatím "nahradilo" to dítě?

Máme dva kocoury, ale nepořizovali jsme si je s tím, že bychom si doma chtěli něco vynahradit. Vždycky jsem vyrůstala doma se psem. Sice s malinkatým yorkshirským teriérem, ale je to prostě jiná energie. Ta zvířecí energie tam vnáší úplně něco jiného. Nic vám nevyčítá, pokud nejdete pozdě domů a nedáte mu nažrat. To zvíře reaguje v ten daný moment a mě to hrozně nabíjí. Takže máme dva kocoury.

Vy jste s partnerem mnoho let. Chtěli byste založit rodinu, mít miminko?

Je to intimní otázka. Ano, samozřejmě, ale vlastně ty důvody, které se kolem toho točí, se mi nechtějí rozebírat.

Teď z jiného soudku. Koukám, že už jste se také teple oblékla do kabátu. Čím se tento podzim inspirujete?

Inspiruji se asi tím, co je momentálně v obchodech. Ale je pravda, že spoustu věcí mám starých, nic extra nového, prostě co je zrovna po ruce. Je pravda, že s podzimem přichází temnější barvy, zemitější, takže ta moje barevnost z léta je schovaná v krabici.

Jak v tomto podzimním počasí pečujete o pleť?

Mažu, strašně mažu. Cítím, že musím hydratovat, protože ten mráz mi nedělá úplně dobře na pleť. Ale jinak nic zásadního v tom nehledejte.

Máte po ránu nějaký rituál, který děláte třeba pro svou pleť či postavu?

Učešu se. A pro svojí postavu? Teď mám dost líné období. Každý den si říkám, že dnes už budu cvičit. Zatím se mi to několik týdnů nepodařilo. Rituál je spíš ráno horká voda a káva.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články