Vaše druhé těhotenství bylo tak trochu překvapení. Nebojíte se mít dvě děti tak rychle po sobě? Když počítám, tak mezi nimi bude jen 14 měsíců!

Moje maminka mě trochu zrazovala. Řekla mi, ať si to rozmyslím, protože ona sama měla mě a mého bratra v rozpětí pouhého roku a půl. Byl to pěkný zápřah. Ale já se toho nebojím. Sice to bude náročnější než doposud, ale když mám pracovní povinnosti, hlídá Killiana manžel nebo maminka. Věřím, že mi budou stále pomáhat a společně zvládneme oba kluky.

Máte už v hlavě nějaké jméno?

Jméno ještě nevíme, řekli jsme si, že ho budeme řešit, až budeme vědět pohlaví.

Ale za Killiana byla ve hře jistě ještě jiná jména, ne?

Damián, který se mi moc líbil – jen do té doby, než mě kamarádka upozornila na to, že to není moc dobré jméno, ať si o něm něco radši přečtu. A když jsem to udělala – například svatý Damián byl mučedníkem a byl popraven! – tak jsem od toho ustoupila. Takže Damián to určitě nebude.

Killianovi je deset měsíců. Jaký je?

Moc šikovný a zajímavé je, že je velice společenský, můžu ho brát kamkoli s sebou, jemu se to moc líbí a zvědavě pozoruje své okolí. Odmala k nám chodily návštěvy, tak je na lidi zvyklý. Pomalu si už stoupá, chodí kolem nábytku a leze všude po bytě neskutečnou rychlostí, asi mu brzo začnu říkat „motorová myš“!

Holčička to tedy nebude, ale přesto bych se zeptala: Jaké holčičí jméno se vám líbí?

Líbila se mi Kelly, ale i v tomhle případě se můj vkus mění. Ale holčičku jsem ještě nevzdala! Prohlásila jsem doma, že to budeme zkoušet tak dlouho, až se holčička povede – takže jsem manželovi řekla, ať už se těší na příští rok! „Budu rodit, dokud nebude holčička!“ vykřikovala jsem ještě předtím, než jsme se dozvěděli, že čekáme zase chlapečka a manžel se těšil že už to bude teď. No a není.

Opravdu byste byla ochotná zkoušet holčičku už za rok a pak znova a znova?

Asi nemá smysl teď něco plánovat, když teprve čekám druhé dítě. Je mi jasné, že mě se dvěma batolaty čeká velký záhul, ale docela mě baví tím manžela popichovat. 😊

Zdroj: iGlanc.cz

Související články