Emo, když jsme se sešli na snídani, co nejradši snídáte?

To je dobrá otázka, na to se mě ještě nikdo nezeptal. Co ráda snídám? Mám radši slanější snídaně a ráda snídám zapečené toasty s vajíčkem.

Zdroj: VLM

Uděláte si na snídani ráno čas, nebo jste ten typ, co vstává na poslední chvíli?

Musím se přiznat, že poslední dobou jsem spíš ta druhá možnost, co zaklapuje budík na poslední chvíli. Vždycky poberu jen banán a frčím. Ale ráda dlouze snídám. Když mám tu možnost a nejsem úplně líná, tak si ráno vstanu dřív a udělám si dobrou, velkou snídani.

Herečky dost často říkají, že neudržují zdravý životní styl, protože zapomínají nebo nestíhají jíst. Je to i váš případ?

Beru to trošku jako výmluvu, že se někdo nestíhá najíst. Myslím si, že člověk, když chce, tak si vždycky čas sám na sebe nebo na tu snídani udělá. Je to jen o tom, že se vstane dřív nebo si to připraví den předem. Já, když jsem ve skluzu, tak prostě vím, že potřebuji pravidelně jíst, protože mám rychlý metabolismus a jinak strašně rychle hubnu.

To vás za to teď mnoho žen nebude mít rádo.

Spousta žen mi to také říká, ale ono to má svoje výhody a nevýhody. Člověk, když chce, tak si ten čas udělá.

Hrajete v Zlaté labuti, můžete nám prozradit něco z děje?

Jako z té druhé série?

Ano. Okolo té vaší postavy, co se bude dít?

Řekla bych, že se Kristýna začne vybarvovat v příjemnější a sympatičtější slečnu, než tomu bylo v první sérii. Love story s Vojtou bude pokračovat. Bude se na začátku druhé série pořád řešit ten její potrat. Bude se to dořešovat. Dořešovat je asi docela blbé slovo. Prostě se to dořeší a dál to nechám na překvapení.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články