Kdo z vás má větší trému?

Dominika: Myslím, že já. Mám pocit, že mám větší z toho, co z Richarda vykřesám, jak budou kreativní ty choreografie. Cítím na sebe tlak, že mám talentovaného partnera, jestli z něj bude kus kamene, Michelangelo nebo socha Davida.

Zdroj: VLM

Richard: Myslím si, že to tak není. Nervóznější jsem já. Poznávám to, když za námi někdo přijde do zkušebny. Jsem zvyklý na lidi, jsem zvyklý na spoustu fanoušků pod pódiem, ale tohle je něco jiného. Když v tom člověk není kovaný a opravdu to nemá vypilované, tak se to na mně odráží. Vůbec nevím, co se mnou udělá publikum a televizní kamery.

Z jakého tance máte největší hrůzu?

Richard: Zatím ze všech. Stihli jsme natrénovat tři a baví mě to. Ale ze všech mám hrůzu. Nevím, jestli si zapamatuji vše, co tam mám dělat. Vůbec to nechápu, že to tanečníci zvládají, zapamatovat si všechny ty kroky, překruty, otočky, ruce tam a sem. Bojím se, že tam na něco zapomenu, že budu mít okno. Ale říkal jsem si, že prostě budu dělat to, co dělám na jevišti. Když zapomenu text, nechám to plynout, pohnu se tam. Máte se na co těšit.

Který tanec Richardovi jde úplně nejvíc?

Dominika: Myslím si, že všechny. Je přirozeně talentovaný, poslouchá hudbu. Jen, když chceme vytvořit nějaké zajímavé číslo, to už se musí naučit koordinaci. A v tu chvíli vidíme, že je to naopak. Richard je velmi inteligentní člověk a je schopný se to naučit. Když mu to vysvětlím, tak to jde. Jen to chce hodně času, který Richard moc nemá.

Trénujete i doma s partnerkou Karin?

Richard: Ne, s partnerkou ne. Karin nerada tančí. Ale mám samozřejmě přikázané, že si musím něco připravit na druhý den, takové mini domácí úkoly. To se snažím plnit, abych byl na druhý den za pilného žáka.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články