Vaše dcera teď oslaví rok, už jste si zvykla na tu vaši novou životní roli?

Myslím si, že jo, vlastně přirozeně. Ani jsem nepřemýšlela o tom, že je to nějaká role. Ono je to tak přirozené, že člověk má prostě oblíbeného člověka poblíž sebe a je to krásné.

Zdroj: VLM

Úplně záříte. Dalo by se říci, že jste se v tom mateřství našla?

Mě to hrozně baví. Prostě ráno vstanete a už se na vás někdo směje. Nechce se vám vstát, ale je tam ten úsměv a je to krásné.

Čtete takové ty maminkovské weby s mimísky a manžami?

Mimísky a manži nečteme, protože mě to nebaví. Nejsem moc dobrý typ na rady, hlavně nevyžádané. Maminka ví, že mi nesmí nic říkat. Občas jí to ujede, tak jí říkám, že ne. Jsem spíš ten typ, co se ptá. A když se zeptám, tak to chci fakt vědět. Nic takového navíc. Ale je pravda, že mi občas někdo dobře poradí, to je také důležité říct. Co se týče těch informací, můj muž nastuduje vše, ten vše ví. To mám ráda, to mě baví. Ale moc to nedělám. Nechci, aby mě to ovlivňovalo, i když vás občas dožene to, že se srovnáváte. To já nechci, chci tomu nechat volný průběh.

Dokážete si představit, že budete mít ještě jedno dítě?

Ježiši, to já si dokážu představit věcí. Určitě. Ale teď vůbec nevím. Je pravda, že jsme neměli ještě ani rok. Teď spíš přemýšlím, že musíme udělat nějakou skvělou roční oslavu. To se těším.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články