Petro, nastupujete do seriálu Jedna rodina a vaše postava bude mít na Petra Čtvrtníčka speciální přání. Můžete nám prozradit, o co půjde?

Já jsem budoucí partnerka-nepartnerka Petra Čtvrtníčka, která s ním bude zakládat rodinu. Z pana doktora Mraka udělám otce a z Evičky Holubové macechu.

Zdroj: VLM

On je právě ženatý s Evou Holubovou, nebudou mezi vámi vznikat třenice?

Budou tam třenice, ale vzhledem k tomu, že jsou to oba vtipní hráči, diváci budou mít možnost se pobavit. Ta naše skupinka má z mého pohledu v sobě víc nadsázky.

Jak to bude probíhat, až se miminko narodí? Bude vám Eva Holubová dělat třeba chůvu?

To jsou právě ty peripetie. Může se to dít i v reálném životě, kdy může vzniknout paradoxně přátelství, kde by to člověk nejméně čekal. Takže něco takového mohou diváci očekávat, ale nechci to úplně prozrazovat. I já jako divák mám ráda, když je tam nějaké tajemství a napětí, že se mohu na něco těšit.

Kdyby se vám to stalo v reálném životě, že by za partnerem přišla expartnerka a chtěla dítě, jaká by byla vaše reakce?

Moje reakce by byla určitě taková, že bych toho nebyla součástí.

Vy sama jste maminkou malého dítěte, jak si užíváte mateřství?

Moc si to užívám. Jsem nadšená a asi jsem v životě nezažila nic hezčího. Jsme z toho v rauši a je to super.

Čím vás dokáže dcera překvapit?

Jasmínka mě dokáže překvapit svým humorem, který má obrovský. A tím, jak to rychle utíká, snažím se zapamatovat každou vteřinu. Taky mě dokáže překvapit svou kreativitou, jak se nám, dospělým, chce to dítě co nejvíce přiblížit. Pak pro mě bylo ohromně překvapující zjištění, byť jsme to dítě v tom nevychovávali, že se chce jen smát, tulit a nabízí nám dudlík.

Necháváte si mluvit do výchovy?

Nejsem dobrý typ na jakékoliv rady už od dětství. Moc si nenechám mluvit nikdy do ničeho, takže musím přiznat, že toto není v mém světě vítáno. Potřebuji si na vše přijít sama. Jediný, co jsem schopná poslouchat, je třeba dramaturg, spoluautor a režisér. Ale jinak nejsem na rady dobrý typ.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články