Jako čerstvá maminka se stále sžívá se svou novou životní rolí. Ale že by měla někdy Petra Nesvačilová pocit, že kvůli holčičce přichází o svůj život a musela by se učit ji mít ráda, tak takovým poporodním stavům se naštěstí vyhnula.

"Já o tomto neuvažovala, já to tak nemám. Přála jsem si být maminkou odjakživa. Nikdy jsem tohle neřešila. To mě nenapadlo," rozpovídala se herečka před kamerou webu iGlanc.cz. Celý rozhovor si můžete pustit ve videu níže.

Zdroj: Youtube

Co ale dělá velmi ráda, tak to, že nakupuje dcerce, která dostala zajímavé jméno Jasmína Rikka, výbavičku a různé oblečení. Sama miluje nakupování oblečení a teď se jí to s příchodem dítěte zdvojnásobilo.

"Utratím za ni hodně. Mám to ráda. Hrozně ráda nakupuji sobě, mám toho hodně. Dokonce mám i svou vlastní šatnu, což je místnost, kam mi občas chodí můj muž nakouknout, jestli by už něco nešlo pryč. Tohle mám i u své dcery. Mám ráda módu a to dětské oblečení je tak roztomilé. Na mě ten marketing funguje a dcera už má šatníček," dodala s úsměvem.

Zdroj: iGlanc.cz