Petro, máte nádherné šaty, jak dlouho jste se připravovala na premiéru?

Děkuji. Pomohla mi se připravit stylistka Šárka Štorková, která mi vybrala tyto šaty. Já nechtěla být až tak odvážná, ale ona mě oblékla do mimozemsky zlaté, takže si to dnes budu užívat ve třpytivém.

Zdroj: VLM

Jsme na premiéře filmu Franta Mimozemšťan, můžete nám říct, jaká je vaše postava?

Hraji tam menší postavu. Je to manželka starosty, který je tam důležitý. Já jsem důležitá proto, aby lehce neurotický starosta byl docela v pohodě. Jsem hlava rodiny a on je hlava vesnice. Moje postava je typově zapadající do vesnice, ale myslí si, že je trochu hogo fogo.

Cítila jste se někdy i vy sama jako mimozemšťan?

Každé ráno. Často i každý večer. Pravidelně každý den mám takové situace, kdy se cítím velmi mimozemsky.

Věříte, že je ve vesmíru ještě jiný život?

Jsem přesvědčená o tom, že vesmír a celá galaxie jsou tak neprozkoumané, že tam bude spoustu neobjevených věcí, které neumíme ani pojmenovat.

Související články

Jste maminkou tří dětí, přesto máte naprosto dokonalou postavu. Jak pečujete o štíhlou linii?

Trošku to souvisí s dětmi. Žiji uspěchaný život. Bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu, což ráda opakuji, protože to je vynikající trénink na hlavu i na tělo. Člověk se snaží, aby něco nezapomenul. Teď nijak zvlášť necvičím. Starám se o sebe každodenním životem.

Jak se staráte o svou pleť? Máte nějaké rituály?

Teď se mi pleť trošku zhoršila věkem a tím, že za dvacet let bylo těch líčidel, především u divadla, moc. Asi to pleť už nechce snášet. Snažím se používat minimálně make-upu. Používám značky, které jsou pro citlivou pleť. A teď konečně pravidelně navštěvuji kosmetičku.

Máte i babskou radu, co používáte na pleť?

Vyrábím si měsíčkovou mast, což dělávala i moje babička. Je pravda, že na pleť ji používám sporadicky jednou za čas, ale když je hodně vysušená, tak si udělám měsíčkovou masku. To je moje babská rada a skvělý recept.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články