Už si na sebe zvykáte?

Katka: Zvykáme si na sebe. Už jsme byli na kafíčku. Zatím vybíráme hudbu. Myslím si, že jsme si skvěle sedli. Už se těším, až začneme trénovat.

Zdroj: VLM

Bavili jste se i o něčem jiným než o StarDance?

Oskar: Ano, přirozeně. Doufám, že se dostaneme dál než za první kolo, tak to mezi námi musí fungovat. Abychom se na tréninzích nehádali a šlapalo nám to.

Katka: Právě o tom byla i ta první schůzka, protože jsem chtěla, aby všechny choreografie Oskarovi seděly, aby to vycházelo z něj. Takže jsem se ho ptala na to, co má rád, jaký je a co by rád dělal.

Oskar je velká hvězda z filmu Bratři o Mašínech, bude tam i nějaká choreografie inspirovaná tímto filmem?

Katka: To nevím. Je to pořád v procesu, ale tvoje herecká maminka v tom filmu hraje na piano nějaké skladby a o těch jsem přemýšlela. Ale ještě jsme se o tom nebavili.

Oskar: Ještě je hrozně brzy. Ale je to docela dobrý nápad, děkujeme.

Co vás na tancování nejvíc děsí?

Oskar: Mě neděsí až tolik to tancování samotný, ale že to uvidí až tolik lidí. V sále jste jen sami dva, nikdo vás moc nenatáčí či nefotí, ale pak ten živý přenos je brutální. Sleduje vás milion lidí a každou chybu, kterou uděláte, oni vidí. Porotci to poznají, vidí to další účastníci, takže z toho mám vítr.

Vy nejste ve StarDance poprvé, máte už nějaké fígle, jak oslnit porotu?

Katka: Hrozně ráda bych to uměla, ale na porotu se vůbec netěším. To je takový element, který by tam za mě vůbec nemusel být. Pak by to bylo krásné. Takže žádné fígle nemám. Třeba něco vymyslíme.

Jaký tanec pro vás bude nejtěžší?

Oskar: Myslím, že všechny standardní tance, třeba valčík. Z toho mám trochu strach. Když už jsem jako dítě tancoval, byl jsem zvyklý, že jsem tancoval sám. Tancoval jsem spíš africký či brazilský funk. To je jiný druh pohybu než to pevné držení v páru. Bojím se toho, že jsem shrbený, uvolněný, všechno cítím dolů, ale ty tance jsou nahoře, z toho mám respekt.

Kdo vás bude chodit podporovat na přímé přenosy?

Oskar: Na každém přenosu bude určitě moje maminka a moje přítelkyně. Když mi zbydou ještě nějaká místa, tak to budou mí nejbližší přátelé.

Budete na něj drsná?

Oskar: Doufám, že jo.

Katka: To se uvidí. Pokusím se, aby tam byla hlavně legrace, aby nás to bavilo.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články