Táňo, je premiéra komedie Aristokratka ve varu, byli jste i vy ve varu během natáčení?

Chvílemi asi jo. S Jirkou (režisér Jiří Vejdělek, pozn.red.) to tak je. Je to intenzivní a dost náročné, ale mě to baví. Když je to lážo plážo, tak si říkám, jestli ty peníze neberu za nic. A jestli se divák pak nebude nudit. Potřebuji to mít trochu ve varu.

Zdroj: VLM

Kam se vaše postava bude ubírat? Z jedničky si pamatuji, že se vaše postava zhlédla v princezně Dianě.

Tuto úchylku má Vivien stále, že si myslí, že je Diana. Je to tím žánrem, že je to tak trošku naivní, takže zas tak velký vývoj u té postavy není. U nich je důležité, aby pořád toho diváka bavili. A to doufám, že se podařilo.

Máte někoho ve svém životě, ke komu takto vzhlížíte?

Mám určitě spoustu lidí, kteří se mi líbí. Ale spíš mě asi zajímá, co říkají, než bych si vystřihovala někoho z plakátu.

Zvolila jste na premiéru krásné šaty, můžete nám o svém modelu říct něco víc?

Model je od Gábiny Páralové, která mi většinou šije šaty. Jinak nic.

Vaše šaty jsou pro dokonalou postavu. Jak se udržujete v kondici?

To je různé. Mám jeden koníček a ten si chci nechat pro sebe. Jinak ráda tancuji a mám ráda pohyb. Užiju si to, když se sedí a klábosí, ale radši dám přednost večírku, kde se tančí nebo se něco vymýšlí a je to akční.

Jste ten typ, co si dává novoroční předsevzetí, třeba o pohybu či zdravém jídle?

Na pět minut mi to možná vydrží. Ale vím, že už si je nemám dávat. Mě ty novoroční předsevzetí nechávají klidnou. Spíš novou vlnu cítím v březnu s prvním jarním dnem. Tam už je spousta impulzů k novým plánům.

K jaru patří různé očisty a detoxikace, taky jim podléháte?

Vzala jsem to úplně zhurta. S mými dvěma kamarádkami jsme jeli na týdenní půst na podzim. Pili jsme tam týden jen vodu. Stálo to asi šest tisíc, čemuž jsme se smály, co na tom stojí šest tisíc. Asi ty šprycle, na kterých jsme spaly. Ale bylo neskutečné to pozorovat, co se s tím tělem děje. Já jsem v tomhle průzkumník, takže mě to baví. Pátý den se to překlopí a začnete žít úplně z jiné energie. Bylo to neuvěřitelné. Ale pak jsme přijely domů a začala jsem si nádherně užívat jídlo. Tu krásu, že můžeme společně stolovat a vychutnávat si všechny ty chutě. Ale je nádherné si to někdy odpustit a trošku se potrápit. Je to zajímavé.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články