Nikol, co ty a plastická chirurgie?

S tímto oborem nemám společného zatím nic. Kromě toho, že Ondra Měšťák je můj dlouholetý kamarád, známe se od patnácti let. Naši rodiče jsou kamarádi. Jezdili jsme spolu na sportovní tábor. Je to jeden z nejbližších přátel v životě. Když k Ondrovi chodím na návštěvu, zkouším si u něj ta prsa. Má tam testery. I on sám mi potvrdil, že to ke mně nejde. Mně by prostě prsa neslušela.

Zdroj: VLM

A co třeba velký silikonový zadek, jak se teď nosí?

Myslím si, že ani Ondra nedělá velké zadky. Nebo nevím. Velký zadek si umím zařídit i jinak. Můj manžel skvěle vaří, takže to půjde přirozenou cestou.

Co říkáš na módní trend velkých rtů, velkých silikonů?

Ať si každý na sobě dělá, co chce, a co se mu líbí. Já vypadám takhle, mně se to líbí. Někomu se to líbí jinak. Neodsuzuji to. Trendy jsou trendy.

Jak si udržuješ postavu? Jako maminka dvou malých dětí to musíš mít docela náročné.

Pořídili jsme si docela velký barák s velkou zahradou. Když pro něco jdu, ujdu docela dlouhou cestu. Máme docela velký obývák, když pro něco jdu, udělám dost kroků. Naše děti jsou hodně aktivní. Často za nimi běhám. Teď i pravidelně plavu. Poprvé v životě jsem začala sportovat. Už třetí den plavu. Dneska jsem si dala tři bazény.

Simona Krainová taky hodně plave.

Takže to funguje?

Když se podíváš na Simonu, tak asi ano.

Počkejte zítra, bude to něco jiného.

Vy bydlíte v Lánech, potkali jste tam už třeba bývalou první dámu Ivanu Zemanovou?

Nepotkala jsem ještě nikoho z rodiny Zemanů. Nevím, jak je to možné, přitom chodíme často do hospody. Asi nechodí do hospody.

Máte s manželem čas udělat si chvíli sami pro sebe?

Naštěstí máme moje a rodiče Petra, kteří jsou bezvadní, pohlídají nám. Jedou k nám čtyři hodiny, bydlí na druhém konci republiky a strašně si toho vážím. Vím, že v dnešní době to není samozřejmost mít hlídací prarodiče. Dneska babičky a dědečkové chtějí žít, cestují, užívají si života. Tak to teda ne. To za nás nebylo, nás babička s dědou hlídali půl roku v kuse. Chtěla bych tyto doby vrátit zpátky.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články