Nikol, ty ve hře Berlín, Berlín hraješ hlavní roli a ta holka je tak trošku divoška.

Je pravda, že ta Ema hýbe dějem a proplouvá situacemi, které jsou nástrahami. Je to skvěle napsaná komedie se spoustou zápletek. Zajímavé je také to, v jaké době to je. Pro diváka to může být ne vždy úsměvné, ale podle ohlasů jsou lidé mile překvapeni, že téma z minulého režimu dokáže být i vtipné.

Zdroj: VLM

Ty v tom ději "ovládáš" dva muže. Jak se díváš na ženy, které manipulují mužskými?

Taky se to tak dá brát, že je to manipulátorka.

Nechtěla jsem říct úplně manipulátorka, ale že to prostě s mužskými umí.

Manipulátorka je v tom smyslu, že bojuje za dobrou věc a za svou svobodu a svého milého, který je v některých situacích natvrdlý. Takže to bere do svých rukou a možná jimi trochu manipuluje. Ale je to prostě holka, která strašně toužila po svobodě a nemyslím si, že by v tomto případě šla přes mrtvoly. Prostě chce za svobodou a je schopná riskovat i vlastní život.

Máte to i doma s manželem, že se od tebe nechá v určitých situacích vést?

Myslím si, že je to navzájem. Ať už doma nebo v divadle, když vidíme, že jeden z nás potřebuje pomoct a je bezradný, tak ten druhý mu rád pomůže. Není to ale manipulativním způsobem, ale jen ku prospěchu věci.

Máte odezvu od tchána s tchyní, jak to jejich divadlo vedete?

Heřmánkovi to určitě bedlivě sledují. Podporují nás a chodí na každou premiéru. Bavíme se i o titulech, které by se mohly dělat společně. Vedli to tři dekády a je stále se od nich co učit. Když člověk nechce skákat šipky do chyb, tak se obrátí na ně a nějakou radu si vyžádá.

Ty se jako herečka dost líčíš, jak to máš pak s péčí o pleť, aby ses neosypala?

Líčím se především jen na představení. V soukromém životě se snažím nechat pleť dýchat a odpočívat. Ve volnu chodím nenamalovaná. Snažím se chodit na kosmetiku, samozřejmě se poctivě odličovat a starat se o pleť ráno i večer. Sáhla jsem po přírodní kosmetice, kterou používám asi rok a půl.

Máš nějaké rituály, které dodržuješ při péči o pleť?

Je to přímo ve filosofii značky, kterou používám. Má v sobě afirmace, je to holistická přírodní kosmetika a ty rituály má už v sobě. Jeden produkt je na vícero využití. S ní je i radost se odličovat, což není zrovna nejoblíbenější část dne. Možná déle trvá, než se člověk zbaví nějakých nedokonalostí. Musí dát prostor přírodě a bylinkám, aby se projevily. Není to třeba tak rychlý výsledek, ale je dlouhodobý.

Zkoušíš i domácí masky, okurky a podobně?

To už je dlouhá doba, co jsem po tomto sáhla. Ale na babské rady dám a ráda to vyzkouším. Už se těším, až si s holkami dáme dámskou jízdu v pyžamech a maskách. Třeba vytáhnu ten jogurt s okurkou.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články