Natálie, jste nervózní, jak dopadla minisérie Metoda Markovič: Hojer, kde hraje váš partner Adam Mišík policistu?

Nejsem nervózní, vím, že to Adam zvládl. Vyprávěl mi o tom, byl nervózní, ale zároveň byl z toho šťastný. Vím, že se mu to povedlo, těším se, až to uvidím. Je to jiná role, než doposud podal. Není to obvyklá role, které hraje.

Zdroj: VLM

Co říkáte na to, že hraje policistu?

Myslím si, že to stejně zahrál dobře. Zajímá mě ta dobová policejní uniforma, jak mu bude sedět, jak v tom bude vypadat. Doma si stěžoval, jak ho škrábe ten starý svetr. Zajímá mě, jak to dopadne.

Blíží se vám maturita, jste nervózní?

Jsem nervózní. Venku jsem po dlouhé době, protože jsem každý den zalezlá. Učím se dokola a dokola. Takže teď jsem vypadla ven po delší době a mám z toho stres. V mém věku je to první velká zkouška. Někdo, kdo to má za sebou, ti řekne, že to dáš, ale já to mám před sebou a ty emoce jsou silné. Doufám, že to dopadne dobře.

Teď se budou podávat přihlášky na vysoké školy, budete si podávat i vy?

Ještě nevím. Ještě je chvilku čas a nejsem si úplně jistá.

Kdybyste si měla vybrat školu, který obor by to byl?

Určitě psychologie. Když už něco, tak tento obor. Nedokážu vysvětlit proč, ale je to jediný obor, který mě zajímá. Když už bych měla jít něco studovat, tak něco takového.

Máte krásnou pleť. Ve vašem věku dost často řeší holky pupínky. Máte rituály, které dodržujete?

Mám pravidelnou péči o pleť se stejnými produkty. Nevyměňuji, nezkouším to, nemám asi žádný trik. Samozřejmě mám také blbé období, takže korektory fungují. Nic není tak, jak se zdá.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články