Moniko, co ty a móda?

Mám ráda módu, ale není to nic, na čem bych si extrémně ujížděla. Je součást mého života, ale myslím si, že zdravě.

Zdroj: VLM

Ty máš dceru, má ráda módu stejně jako ty?

Řekla bych, že Ruminka je víc na módu než já. Asi desetkrát za den se převlékne a musí všechno ladit. Určitý cit tam má, to rozhodně. Myslím si, že to k těm holčičkám tak nějak patří, pravděpodobně i k tomu věku.

Chce být stejně oblečená jako maminka? Že byste nakupovaly stejné oblečení, akorát v jiné velikosti?

To ne, to zatím ne. Ona je šatičková, má ráda hodně barevné věci, na to já zase úplně nejsem. Ale zase si říkám, že je to dítě a ten věk to vyžaduje. Je to hezké, ty barvy jsou pozitivnější. Černou moc nenosíme, skoro vůbec, maximálně sem tam nějaké tenisky.

Ty sis nechala postavit nový domov v Brně, kousek od rodičů. Už to máš vše zařízené?

Už to máme rok, teď v září to bude rok. V létě jsme dodělali zahradu se vším všudy, už máme i bazén. Řekla bych, že větší vášeň je ten domov. Pořád něco vymýšlím, přemýšlím, kam jakou dekoraci koupit. Možná je to i věkem, ale baví mě starat se o ten domov a zkrášlovat si ho.

Takže nemáš paní na úklid?

Vyzkoušela jsem to asi pětkrát v životě. Musím říct, že jsem na úklid pedant. Když někomu budu platit za úklid, tak vyžaduji dokonale uklizeno. Mám pocit, že si to nejlépe udělám sama. Takže mám paní, když opravdu nestíhám a máme hromadu prádla, tak přijde a pomůže nám. Vezme dvě patra a dělá to celý den. Je to opravdu hodně práce, ale ta paní k nám chodí jen, když je větší pracovní nátlak a mám toho hodně. Jinak si to doma řešíme sami. Ráda uklízím, ráda se starám a jsou věci, které za vás nikdo neudělá.

Hodně se řeší, co děti a domácí povinnosti. Zapojuješ už do úklidu Ruminku, aby si po sobě uklízela?

To ještě úplně ne. Má tři roky, ale učím jí samostatnosti, jako dojít si na toaletu, spláchnout po sobě, umýt si ručičky a tyhle věci. Moje maminka je na to lepší než já. Ta vždycky všechny donutí udělat vše. Takže babička ji učí si všechny hračky po sobě uklidit, ale my to uklízíme vždy spolu.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články