Míšo, máte krásné šperky, odkud jsou?

Tohle je originál, ale jiný originál, než si myslíte. Jinak by za mnou museli stát bodyguardi, kteří by mě hlídali. Tohle je originál ze seriálu Zlatá labuť. Vynesla jsem ho, protože půjde do charitativního bazárku, který se bude konat 20. dubna a pořádají ho moje drahé kolegyně Kristýna Ryška a Šárka Krausová. Společně s ostatními předměty a nábytkem se vydraží k dobré věci. Prohlídněte si ho a pak si ho můžete vydražit.

Zdroj: VLM

Šaty jste vynesla od jakého návrháře?

Ty mám od sebe. Koupila jsem si je v konfekci, pak jsem si je trochu přešila a upravila na sebe. Zaujal mě na tom materiál, který je strečový a pružný, což se u pětichodového menu dost hodí.

Stává se vám, že s přibývajícím časem odkládáte vysokou obuv a chodíte na boso?

Ano. My tomu s mými kamarádkami říkáme "na Popelku". Ve dvanáct hodin odkládáme střevíčky a jsme bosé. Dnes mám štěstí, že mám ortopedické lodičky, jsou hodně pohodlné, takže letos v nich vydržím až do rána.

Jste ten typ, co odchází s posledními lidmi z plesu?

Já jsem spíš Popelka. Chci se probouzet se svou dcerkou, která vstává v šest hodin ráno, což se s třetí hodinou ráno moc neslučuje. Ale uvidíme, večer teprve začal. Nechme se překvapit, i já se nechám.

Jaký nejlepší ples v životě jste zažila?

Asi maturitní. Na ten všichni vzpomínáme. Dokonce mám fetiš v rámci udržitelnosti a dnes jsem vynesla rukavice z mého maturitního plesu. Ten byl dost zásadní, protože to byl první ples, kde jsem s sebou měla rodinu, zatancovala jsem si jak klasiku, ale užila jsem si do brzkých ranních hodin.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články