Co pro tebe znamená móda?

Součást mojí profese. Když se primárně zaměřuji na to zpívání, tak mám ráda to, když si mohu vyzkoušet i to, co mi doporučí ostatní, nejen to, v čem se cítím já dobře. Což jsou samozřejmě tepláky, pohodlné volné šaty, tak jsem ráda za změnu, protože žena se vždycky ráda vymódí.

Zdroj: VLM

Jak se změnil tvůj šatník od doby, co na svět přišla tvá dcera?

Změnil se tak, že bílou si dovolím jen v momentě, kdy s tím dítětem nejsem. Jak se na mě můžete podívat, tak si užívám tu bílou, světlou barvu, jinak to nemá cenu. Ten šatník se hodně ztmavil s příchodem dítěte, to je pravda. Možná i kvůli tělu. Po porodu se z vás stane žena, takže zakrýt určité partie.

Jsi velmi otevřená, mluvíš o své nemoci, vzácném nádoru, se kterým se léčíš. Jak bylo těžké světu oznámit, že jsi nemocná?

Těžké to pro mě v tom momentě už nebylo. Pro mě byla těžká ta cesta k tomu, kdy člověk opravdu neví, co se s ním děje. Lékaři tvrdí, že se nic neděje, ale vy v tom těle cítíte, že to nejste vy, že vám vypadávají vlasy, otéká vám obličej a nevíte proč. Lidi vám nadávají do alkoholiků nebo že máte botox. Vy fakt jako dospívající holka nevíte, co se děje. Bylo to těžké, vyrovnat se s tím nevědomím, protože i když jsem držela diety, nehubla jsem, i když jsem sportovala, necítila jsem se lépe. Něco v tom těle bylo špatně. Naštěstí už na to přišli, co to je, dá se to léčit, ale nedá se to vyléčit. Můžu fungovat, pomáhat dobrým věcem jako dneska. A i o tom otevřeně mluvit. Je důležité o tom mluvit, když jste v pohodě. Kdybych nebyla, tak by mi to stejně nepomohlo. Potřebovala jsem čas se s tím srovnat, přijmout to a už dělat jen věci, které mě baví a těší.

Máte radu, jak se vyrovnat s tím, když vám oznámí tu diagnózu?

Myslím, že jo. Beru to a vnímám to, že mám vedle sebe nejlepšího parťáka pro život, což je moje dcera, pak partnera, rodinu, kamarády. Vlastně zjistíte ty opravdové životní hodnoty a nevnímám to špatně, negativně. Naopak jsem si řekla, že někdo bere celý život tabletky na tlak, na štítnou žlázu či alergii, já se cítím fakt skvěle. A věřím, že to tělo je toho důkazem. Nezajímají mě prognózy lékařů, nezajímá mě nic. Řekli mi, že nemůžu mít děti a já stejně vím, že budu mít dvojčata. A to bylo s mou Amálkou. Taky jsem věřila, že otěhotním, šla jsem jako buldozer proti všemu.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články